Číslo výrobku: A1517 Zjednodušené číslo výrobku: A1517 OEM čísla (originální čísla automobilky): CHRYSLER 53034019AD CHRYSLER 68258448AA FIAT 0235449 FIAT 0623741 FIAT 0637967 FIAT 70235449 FIAT 70623741 FIAT 70637967 FORD C5NN9A641A FORD C7NN9A641B RENAULT 68258448AA VOLVO 6611318 VOLVO 7362101 O&K 101053 O&K 8006603 O&K 8007195 GENERAL MOTORS 6424680 JOHN DEERE AH19853 JOHN DEERE AH19853H JEEP 53034019AD JEEP 68258448AA ALLIS-CHALMERS 0235449 ALLIS-CHALMERS 02354496 ALLIS-CHALMERS 0623741 ALLIS-CHALMERS... Celý popis

Koupit za 484 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Číslo výrobku: A1517

Zjednodušené číslo výrobku: A1517

OEM čísla (originální čísla automobilky):
CHRYSLER 53034019AD
CHRYSLER 68258448AA
FIAT 0235449
FIAT 0623741
FIAT 0637967
FIAT 70235449
FIAT 70623741
FIAT 70637967
FORD C5NN9A641A
FORD C7NN9A641B
RENAULT 68258448AA
VOLVO 6611318
VOLVO 7362101
O&K 101053
O&K 8006603
O&K 8007195
GENERAL MOTORS 6424680
JOHN DEERE AH19853
JOHN DEERE AH19853H
JEEP 53034019AD
JEEP 68258448AA
ALLIS-CHALMERS 0235449
ALLIS-CHALMERS 02354496
ALLIS-CHALMERS 0623741
ALLIS-CHALMERS 0623741/0
ALLIS-CHALMERS 06237410
ALLIS-CHALMERS 0637967
ALLIS-CHALMERS 06379671
ALLIS-CHALMERS 235449
ALLIS-CHALMERS 2354496
ALLIS-CHALMERS 623741
ALLIS-CHALMERS 6237410
ALLIS-CHALMERS 637967
ALLIS-CHALMERS 6379671
ALLIS-CHALMERS 79008148
CATERPILLAR 656140
GALION 43852
HYSTER 149294
LANDINI 1089280M91
SULLAIR 6646
WAYNE 43852
Zobrazit více

Parametry

Výrobce PURFLUX