Číslo výrobku: A1545 Zjednodušené číslo výrobku: A1545 OEM čísla (originální čísla automobilky): KHD 1180867 VOLVO 7026330 HYUNDAI 281132G000 KIA 281132G000 BOMAG 05821147 MASSEY FERGUSON 3901477M1 LIEBHERR 571744008 LIEBHERR 7026330 DEMAG 11323374 DEMAG 43246600 JCB 580/12020 ATLAS COPCO 16137408 ATLAS COPCO 1613740800 ATLAS COPCO 29149308 ATLAS COPCO 2914930800 HAMM 1209590 INGERSOLL-RAND 88110556 GUELDNER 9839025 FAHR 1180867 FAHR 4415901 GENERIC GAF437

Koupit za 247 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Číslo výrobku: A1545

Zjednodušené číslo výrobku: A1545

OEM čísla (originální čísla automobilky):
KHD 1180867
VOLVO 7026330
HYUNDAI 281132G000
KIA 281132G000
BOMAG 05821147
MASSEY FERGUSON 3901477M1
LIEBHERR 571744008
LIEBHERR 7026330
DEMAG 11323374
DEMAG 43246600
JCB 580/12020
ATLAS COPCO 16137408
ATLAS COPCO 1613740800
ATLAS COPCO 29149308
ATLAS COPCO 2914930800
HAMM 1209590
INGERSOLL-RAND 88110556
GUELDNER 9839025
FAHR 1180867
FAHR 4415901
GENERIC GAF437
Zobrazit více

Parametry

Výrobce PURFLUX