Wanbo X5

0 %
(0 hodnocení)

Revoluční LED projektor WANBO X5 Ponořte se do jedinečného zážitku z domácí zábavy s revolučním LED projektorem WANBO X5. Tento pečlivě navržený projektor, vytvořený tak, aby změnil vaši filmovou cestu, se může pochlubit špičkovými funkcemi, které jsou nastaveny tak, aby způsobily revoluci v oblasti projekční technologie. Živý obraz s pohlcujícím zvukem Ponořte se do živého obrazu a pohlcujícího zvuku a v pohodlí vašeho domova vytvořte skutečně filmovou atmosféru. X5 zajišťuje ostrou kvalitu obrazu,... Celý popis

Koupit za 5 065 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Revoluční LED projektor WANBO X5
Ponořte se do jedinečného zážitku z domácí zábavy s revolučním LED projektorem WANBO X5. Tento pečlivě navržený projektor, vytvořený tak, aby změnil vaši filmovou cestu, se může pochlubit špičkovými funkcemi, které jsou nastaveny tak, aby způsobily revoluci v oblasti projekční technologie.

Živý obraz s pohlcujícím zvukem
Ponořte se do živého obrazu a pohlcujícího zvuku a v pohodlí vašeho domova vytvořte skutečně filmovou atmosféru. X5 zajišťuje ostrou kvalitu obrazu, brilantní barevnou přesnost a bezproblémové možnosti připojení, takže je nezbytností pro ty, kteří hledají prvotřídní zážitek z domácího kina.

Flexibilní nastavení výšky
Je vybaven hladce integrovaným, skrytým držákem, který umožňuje flexibilní nastavení výšky v rozsahu od 0 do 12 stupňů. Je přizpůsoben tak, aby se bez námahy přizpůsobil různým nastavením, a poskytuje vám svobodu nastavit dokonalou výšku pro každou příležitost.

Trendy a pevný design
Projektor WANBO X5 je dokonalým spojením formy a funkce s elegantním exteriérem a robustním, dobře zkonstruovaným tělem, které vypovídá o jeho kvalitě a řemeslném zpracování.

Další technické parametry:

Displej: Nativní rozlišení 1080P s podporou 4K HDR / Ultra jasný 1100 ANSI lumenů / 4000 : 1, Statický kontrastní poměr / LTPS displej / Vysoce propustná čočka z čistého skla | 30 000 hodin | 180" obrazovka.
Speciální funkce: Automatické ostření + Auto Keystone + Automatické vyhýbání se překážkám + Automatické přizpůsobení obrazovky / Vestavěný operační systém Android 9.0 se 4jádrovým CPU 64 bit + GPU MALI + 1 GB RAM + 16 GB ROM | Předinstalovaný Netflix, Prime, Hot star atd.
Zvuk: 2× 5W duté reproduktory s nezávislým DSP zesilovačem, 2-Way Bluetooth (In/Out).
Konektivita: Dvoupásmová Wi-Fi6 (technologie WIFI 6. generace) / Duální Bluetooth (přijímač a vysílač) / Bezdrátové sdílení obrazovky, kabelové zrcadlení přes HDMI na adaptér osvětlení.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Xiaomi
Nativní rozlišení 1920 x 1080

Podobné produkty