Woom 2 2022

88 %
(5 hodnocení)

Pro koho je 14" kolo vhodné? Existuje mnoho tabulek a doporučení pro výběr kola. Obecně se dá ale říct, že 16" kolo je vhodné pro 3-5 let věku a 95 - 110 cm.  Přesto je potřeba se na každé dítě dívat individuálně. Takto veliké kolo můžete koupit pro šikovné dítě, které ještě 3 roky ani nemělo a výškou se pohybuje okolo 90 cm. Záleží jen na zvážení za jak dlouho dítě na kole skutečně bude jezdit (například Vánoce -> jaro) - jak může v tomto mezičase vyrůst. A také jak se rodič chce věnovat dítěti... Celý popis

Koupit za 9 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Pro koho je 14" kolo vhodné?
Existuje mnoho tabulek a doporučení pro výběr kola. Obecně se dá ale říct, že 16" kolo je vhodné pro 3-5 let věku a 95 - 110 cm. 

Přesto je potřeba se na každé dítě dívat individuálně. Takto veliké kolo můžete koupit pro šikovné dítě, které ještě 3 roky ani nemělo a výškou se pohybuje okolo 90 cm. Záleží jen na zvážení za jak dlouho dítě na kole skutečně bude jezdit (například Vánoce -> jaro) - jak může v tomto mezičase vyrůst. A také jak se rodič chce věnovat dítěti při učení. 

Některá 14" kola mají pomocná kolečka. Taková kola jsou ale velice často poměrně težká. Dítě navíc může trochu "zapomenout" na použití rovnováhy, které se naučilo na odrážedle. Prémiová kola Woom a Rascal montáž koleček neumožňují. Dítě díky jejich nízké hmotnosti dříve začne jezdit samo (je to pro děti na takovém kole snažší), ale rodič musí ze začátku vedle dítěte stát / popobíhat. Proto doporučujeme využít tlačnou tyč, která uleví zádům a celý učící proces bude daleko příjemnější i pro vás.
Klíčové vlastnosti Velikost kol: 14" Počet převodů: 1 x 1 Brzdy: Ráfkové V-brakes Materiál rámu: Hliníkový Hmotnost: 5 kg Doporučená výška dítěte: 95 - 110 cm Doporučený věk dítěte: 3 - 5 let

Tlačná tyč - skvělý pomocník
Chcete učit Vaše dítě jezdit bez koleček, nebo jen začít jezdit a už je velké? Máme pro Vás skvělý typ. Tlačná tyč Vám umožní dítě učit, sundat pomocná kolečka a přitom mít dítě stále v bezpečí  a pod dohledem. 

Tlačná tyč je vhodná pro dětská kola:

- 14ti palcová kola
- 16ti palcová kola
- 20ti palcová kola

Chci se podívat na tlačnou tyč
Lehký hliníkový rám
Hmotnost kola WOOM 2 je pouze neuvěřitelných 5 kg a dělá z něj jedno z nejlehčích kol na trhu.
Tak nízkou hmotnost ocenní všichni malí cyklisti. Jsou schopni dojet dál, rychleji se na kole naučí a hlavně jezdit na takovém kole je skutečně baví. Kola WOOM jsou tou správnou volbou, pokud chcete u svého dítěte podporovat kladný vztah ke sportu.

Nezapomeňte na stojánek
Kola WOOM mají důmyslně vymyšlen způsob uchycení stojánku. Stojánek je velmi praktický. Děti nemusí tak krásné kolo pohazovat po zemi a lak vydrží v perfektní kondici. Kolo pak může využít i mladší sourozenec.
Nemusíte se bát, že by stojánek zvýšil dramaticky hmotnost kola. Hmotnost stojánku je pouhých 137 gramů.
 
Chci pořídit stojánek
Přibalte si originální WOOM blatníky
Originální WOOM blatníky jsou lehké a neskutečně praktické. Každé dítě chce přirozeně projet úplně každou kaluží. Můžete mu v tom marně bránit, nebo pořídit WOOM blatníky. Montáž vyžaduje absolutně minimální zručnost, stačí křížový šroubovák a dvě minuty času.

S blatníky WOOM zůstane jeho oblečení čisté. Pokud je krásné počasí, dají se blatníky demontovat během 10ti sekund.

Chci přibalit blatníky

Prémiová dětská kola WOOM
Woom je rakouský výrobce dětských kol založena dvěma táty roku 2013 v garáži, zaměřující se na prémiová dětská kola. Nyní je Woom nadnárodní společnost se zastoupením v 30 zemích světa.

Kola Woom jsou designovaná na základě vlastního výzkumu o dětské anatomii, tak aby perfektně seděla každému dítěti a usnadnila proces učení. Dětská kola Woom jsou velice lehká a dítě tak dokáže s kolem snadno manipulovat.

Sestavení kola u Vás doma je velmi jednoduché, přesvědčte se sami v našem videu: 

- kolo k Vám dorazí seřízené
- kolo je vyzkoušené
- perfektně zabalené
- snadno sestavitelné
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Woom
Typ horská
Náboje Hliníkové se zapouzdřenými ložisky
Přední vidlice Woom, hliníková, materiál Aluminum alloy 6061, 1" sloupek
Materiál rámu hliníkové
Odpružení pevná
Určení dětská
Modelový rok 2022
Brzdové páky Mini V-Brake, barevně odlišená páčka přední a zadní brzdy
Brzdy Mini V-Brake, ráfkové
Kliky lehké kované hliníkové kliky 80 mm, 25 x 15T s chranou řetězu
Pláště Schwalbe Little Joe 14x1.4
Představec hliníkový 40mm / +15 ° se zapuštěnými šrouby
Pedály Platformové, plast
Sedlo Woom
Sedlovka hliníková s označením minimálního a maximálního zasunutí
Gripy Woom Ergogrip - nejmenší svého druhu
Nosnost 60 kg
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty