Elegantní vzhled Sluchátka jsou skutečně lehké, ale zároveň výborně odolávají poškrábání. Hliníková zvuková komora je anodizovaná pro zvýraznění celkového designu. Membrána používá kombinaci kovu z leteckého průmyslu a PET, aby vytvořila vyvážený a pevný zvuk. Tím bylo dosaženo, že sluchátka jsou skvěle vyladěné a optimalizované v populárních hudebních žánrech, včetně pop, rock, dance a dalších. Tlumící systém 3.generace Unikátní vyvážený tlumící systém třetí generace zvyšuje průtok zvuku a vzduchu.... Celý popis

Koupit za 849 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Elegantní vzhled

Sluchátka jsou skutečně lehké, ale zároveň výborně odolávají poškrábání. Hliníková zvuková komora je anodizovaná pro zvýraznění celkového designu. Membrána používá kombinaci kovu z leteckého průmyslu a PET, aby vytvořila vyvážený a pevný zvuk. Tím bylo dosaženo, že sluchátka jsou skvěle vyladěné a optimalizované v populárních hudebních žánrech, včetně pop, rock, dance a dalších.

Tlumící systém 3.generace

Unikátní vyvážený tlumící systém třetí generace zvyšuje průtok zvuku a vzduchu. Odděluje tok vzduchu v přední části komory a umožňuje zvuku projít přes zadní část tak, aby vytvořil jemnější a čistší zvuk.

Press for play

Pauza, přehrávání, odpovídání a zavěšení hovorů pohodlně pouhým stisknutím tlačítka. Kompatibilní s telefony Xiaomi, zařízeními Android a iOS.

Díky rozsáhlým výzkumům je hlavní tělo ergonomicky šikmé, aby se přizpůsobilo vašemu ušnímu kanálku pro dlouhotrvající komfort. Tento protiskluzový design také zabraňuje tomu, aby sluchátka snadno vypadly.

Technické parametry

- Jmenovitý výkon: 5 mW

- Frekvenční rozsah: 20-20000 Hz

- Impedance: 32 Ohm

- Hmotnost: 17,8 g

Obsah balení

- 1x Xiaomi Mi Sports sluchátka

- 1x náhradní špunty ve velikosti S a L
Zobrazit více

Parametry

Přenos signálu bezdrátová
Sluchátka s ovládáním hlasitosti ano
Sluchátka pro iPhone ano
Doba přehrávání 7 hodin
Účel sportovní
Sluchátka s rádiem ne
Sluchátka s Bluetooth ano
Sluchátka pro nedoslýchavé ne
Kmitočet max 20000 Hz
Kmitočet min 20 Hz
Výrobce Xiaomi
Konstrukce za uši
Konektor USB
Typ sluchátek špunty
Hmotnost 17.8 g
Sluchátka s mikrofonem ne
Vodotěsná sluchátka ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty