Díky pohodlným bezdrátovým sluchátkům Mi True Wireless Earbuds Basic 2S od Xiaomi si můžete užívat hodiny hudby, poslouchat oblíbenou audioknihu nebo zkrátka být „na drátě“ kdykoliv a kdekoliv to bude třeba! Proč zrovna Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2S? Bezdrátová sluchátka Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2S zahrnují integrované optické senzory, které vám pomohou s automatickým spuštěním nebo naopak pozastavením hudby. Disponují opravdu rychlým spárováním, najdete zde podporu AAC/LHDC.... Celý popis

Koupit za 1 096 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Díky pohodlným bezdrátovým sluchátkům Mi True Wireless Earbuds Basic 2S od Xiaomi si můžete užívat hodiny hudby, poslouchat oblíbenou audioknihu nebo zkrátka být „na drátě“ kdykoliv a kdekoliv to bude třeba!
Proč zrovna Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2S?
Bezdrátová sluchátka Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2S zahrnují integrované optické senzory, které vám pomohou s automatickým spuštěním nebo naopak pozastavením hudby. Disponují opravdu rychlým spárováním, najdete zde podporu AAC/LHDC. Navíc vydrží až 4 hodin na jedno nabití, s pouzdrem dokonce až 20 hodin.

Pro vaše maximální pohodlí můžete využívat režim jednoho sluchátka, hlasové hovory se vyznačují čistotou zvuku bez obtěžujícího šumu. Sluchátka Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2S mají ergonomický tvar, a proto vám perfektně sednou, přizpůsobí se tvaru vašeho ucha a vy o nich ani nebudete vědět.

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2S se stanou každodenní součástí vašeho života!
Základní specifikace:

- Hmotnost sluchátka: 4,1 g
- Vzdálenost: 10 metrů
- Protokoly: HFP / A2DP / HSP / AVRCP
- Impedance: 16 Ohm
- Mikrofon: integrovaný
- Konektivita: Bluetooth 5.0
- Dobíjecí pouzdro s USB-C konektorem
- Předpokládaná doba výdrže: 4 hodiny sluchátka
- Předpokládaná doba výdrže s pouzdrem: 16 hodin
- Maximální výdrž baterie: 20 hodin
- Kapacita baterie pouzdra: 600 mAh
- Doba nabíjení: 1,5 hodiny
- Kapacita baterie ve sluchátkách: 46 mAh (každé sluchátko)
Jaké jsou výhody sluchátek Xiaomi Mi True Wireless Basic 2S?
Nové Xiaomi Mi True Wireless Basic 2S si zachovávají svůj elegantní a propracovaný design s technologií Bluetooth 5.0 a dále se senzorem, který se automaticky pozastaví, když si je sundáte z uší.

Spárování Xiaomi Mi True Wireless Basic 2S snad už nemůže být snadnější. Jednoduše je jednou synchronizujte s vaším chytrým telefonem a pak pokaždé, když je vyndáte z pouzdra, je necháte připojit kliknutím na vyskakovací okno.

Nabídnou vám až 20 hodin přehrávání hudby díky pouzdru, které má dostatečnou kapacitu, aby zajistilo vašim sluchátkům maximální využití nabíjení. V případě, že jste na nějaké delší cestě a nechcete se obejít bez sluchátek, nemusíte se bát, protože jedno nabití bezdrátových sluchátek vydrží 4 hodiny přehrávání hudby.

Přímo ve sluchátkách je zabudovaný mikrofon. Sluchátka mají tzv. dotykovou plochou, díky níž můžete přijímat či odmítat hovory, přepínat skladby nebo měnit hlasitost. Představte si, že stačí jen vytáhnout sluchátka z pouzdra, nemusíte se otravovat se zapletenými kabely. Se sluchátky Xiaomi Mi True Wireless Basic 2S si užijete skutečně bezdrátový stereofonní sluchový zážitek poháněný nejnovější technologií!

Slovo, které tato sluchátka nejlépe vystihuje, je slovo pohodlí. Pohodlí pro vás, pro vaše uši. Pohodlí při jejich nošení. Pohodlí při jejich připojení. Pohodlí při jejich ovládání...
Pro koho jsou Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2S určené?
Doslova pro kohokoliv, kdo si chce užívat hudbu, pohodlně poslouchat audioknihu, oblíbený podcast nebo si prostě vyřídit důležitý hovor, aniž by musel v ruce držet telefon.
Čím vás Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2S dostanou?
Bezdrátová sluchátka Xiaomi Mi True Wireless Basic 2S patří mezi jedny z nejlepších ve své kategorii na trhu za velmi příjemné peníze. Můžete si díky nim užívat hudbu při chůzi, tanci, tréninku, jídle, studiu nebo při práci... Žádné kabely, žádná omezení! Navíc dobíjecí pouzdro vlastně slouží jako powerbanka.

Už nemusíte vytahovat váš smartphone při chůzi po ulici nebo při sportovní aktivitě. Sluchátka obsahují jediné tlačítko, které vám umožní spustit nebo pozastavit přehrávání hudby, odpovědět na příchozí hovor, a dokonce bez dalších okolků spustit hlasové ovládání. Stačí jednoduše stisknout dvakrát tlačítko a váš hlasový asistent – ať už je to Siri nebo Google Assistant – se ozve, aby zodpověděl váš dotaz (za předpokladu, že jsou na dosah).

Abyste necítili nic jiného než hudbu, jsou Xiaomi Mi True Wireless Basic 2S ultra lehká, protože váží pouhých 4,1 gramu.
A co říkají jejich uživatelé?
„Sluchátka Xiaomi jsou bezkonkurenční, za málo peněz nahrají hodně muziky a to nepřeháním. Krásně sedí v uších, jsou extra lehká, můžu poslouchat jen s jedním sluchátkem a druhé mám schované v pouzdře. Nabíjecí pouzdro má ergonomický tvar a je akorát tak velké do kapsy. S výdrží baterie jsem taky spokojená, a když potřebuju, za 2 hodinky mám nabito. Zvuk je čistý a telefonování bez jakýchkoliv problémů pro obě strany hovoru. Můžu opravdu doporučit!“ Sandra, Liberec
Potřebujete poradit?
Všem svým zákazníkům poskytujeme kvalitní zákaznický servis, proto jsme pro vás k dispozici každý pracovní den od 9:30 do 18:00. Sídlíme v Brně, takže se můžete zastavit i osobně, velmi rádi vám poradíme. Těšíme se na vás! Více informací naleznete ZDE.
Zobrazit více

Parametry

Přenos signálu bezdrátová
Sluchátka s ovládáním hlasitosti ano
Doba přehrávání 20 hodin
Účel herní
Sluchátka s rádiem ne
Sluchátka s Bluetooth ano
Sluchátka pro nedoslýchavé ne
Hmotnost 45 g
Sluchátka s mikrofonem ano
Velikost měniče 7.2 mm
Výrobce Xiaomi
Konstrukce do uší
Konektor USB
Typ sluchátek špunty
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty