Yamaha YHT-1840

93 %
(4 hodnocení)

Filmoví i hudební fanoušci ocení sadu AV receiveru a pětikanálových reproduktorů s dekodéry Dolby Digital Plus, True HD, DTS-HD. Druhou výhodou je integrovaná technologie Compressed Music Enhancer. Díky ní si užijete poslech komprimovaných hudebních formátů ve studiové kvalitě 192 kHz/24 bit. Vylepšení ale přináší Yamaha HTR-2071 také obrazu. Zařízení totiž podporuje přehrávání 4K videí při snímkové frekvenci 60 fps a využívá i technologii 4K upscaling, která přepočítává rozlišení na vyšší hodnotu. Během... Celý popis

Koupit za 14 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Filmoví i hudební fanoušci ocení sadu AV receiveru a pětikanálových reproduktorů s dekodéry Dolby Digital Plus, True HD, DTS-HD. Druhou výhodou je integrovaná technologie Compressed Music Enhancer. Díky ní si užijete poslech komprimovaných hudebních formátů ve studiové kvalitě 192 kHz/24 bit. Vylepšení ale přináší Yamaha HTR-2071 také obrazu. Zařízení totiž podporuje přehrávání 4K videí při snímkové frekvenci 60 fps a využívá i technologii 4K upscaling, která přepočítává rozlišení na vyšší hodnotu. Během přehrávání 4K obsahu využívá AV receiver technologii HDR. Ta umožňuje preciznější zobrazení detailů ve světlých a tmavých částech obrazu.  

 

Přehled a vlastnosti : 

- Pětikanálový prostorový zvuk (5× 100 W)
- Compressed Music Enhancer - studiová kvalita zvuku u komprimovaných formátů
- Přepočet rozlišení 4K upscaling
- Podpora Virtual CINEMA DSP
- Integrovaný FM/AM tuner 5× HDMI (4× vstup, 1× výstup)
- ECO režim - o 20 % snížená spotřeba
- Automatické vypnutí při nečinnosti
- Ideální pro poslech rádia, CD, sledování TV anebo filmů z vlastní kolekce  

YAMAHA HTR 2071 (receiver)

Diskrétní provedení zesilovačů zajistí excelentní zvukové zážitky podpořené dekodéry prostorového zvuku Dolby Digital, Dolby Digital Plus či CINEMA DSP. Využít můžete i funkci Virtual CINEMA DSP, která vám zajistí poslech prostorového zvuku pouze s předními reproduktory. Při poslechu rádia (Yamaha HTR-2071 má FM/AM tuner) oceníte funkci RDS, která vám zobrazuje doplňující informace o rádiové stanici a jejím programu. Pokud u elektroniky řešíte spotřebu, HTR-2071 vás potěší ECO režimem; v něm přehrávač spotřebovává o 20 % méně energie. Skvělým doplňkem je v tomto ohledu také volitelná funkce automatického vypnutí při nečinnosti v intervalu od 20 minut až do 12 hodin.

YAMAHA NS-P40 (sada repro 5.1)

AV receiver doplňuje pětikanálová reprosoustava NS-P40, která vám díky podpoře prostorového ozvučení zpestří sledování filmů i poslech muziky. Její součástí je subwoofer s technologií YST II pro robustní a čisté basy. Designově jsou reproduktory vyvedeny v elegantně černém provedení, čímž výborně pasují k většině moderních televizorů. Umístit je ve svém obývacím pokoji můžete na zem, do poličky anebo je instalovat na zeď.

 

 

Technické parametry : 

Konfigurace
5.1

Výkon
5 x 100

Ethernet(LAN)
0

Sdílení z domácí sítě (DLNA) 
ne

AirPlay
ne

Chromecast
ne

Wi-Fi 
ne

Bluetooth 
Ne

DAB Tuner
ne

Barva 
černá

USB vstup
ne

HDMI Stand-by
ne

2. zóna
ne

automatická kalibrace zvuku
ne

DTS:X
ne

Dolby Atmos
ne

HDMI vstup 
4

HDMI výstup 
1

Digitální koaxiální vstup
2

Digitální optický vstup
1

Audio vstup (2x cinch)
2

Sluchátkový výstup 
ano

PRE OUT
ne

Šířka
43.5 cm

Výška
15.1 cm

Hloubka
31.5 cm

Hmotnost
7.4 kg
Zobrazit více

Parametry

Hmotnost 17.3 kg
MP3 ano
Výrobce Yamaha
FM Tuner ano
Počet reproduktorů 5+1
Dálkové ovládání ano