Číslo výrobku: CE20044-12B1 Zjednodušené číslo výrobku: CE2004412B1 OEM čísla (originální čísla automobilky): FORD 1053904 FORD 1066102 FORD 1067601 FORD 1075786 FORD 1111212 FORD 1111213 FORD 1119835 FORD 1130402 FORD 1317972 FORD 1319788 FORD 1319929 FORD 1517813 FORD 1619343 FORD 1S7G12029AB FORD 1S7G12029AC FORD 988F12029AB FORD 988F12029AC FORD 988F12029AD FORD 988F12029BA FORD 98BF12024AB FORD YM2F12024AC FORD YM2F12024AD FORD YM2F12029AA FORD YM2F12029AB MAZDA 1E03-18-10X MAZDA YF09-18-10X... Celý popis

Koupit za 567 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Číslo výrobku: CE20044-12B1

Zjednodušené číslo výrobku: CE2004412B1

OEM čísla (originální čísla automobilky):
FORD 1053904
FORD 1066102
FORD 1067601
FORD 1075786
FORD 1111212
FORD 1111213
FORD 1119835
FORD 1130402
FORD 1317972
FORD 1319788
FORD 1319929
FORD 1517813
FORD 1619343
FORD 1S7G12029AB
FORD 1S7G12029AC
FORD 988F12029AB
FORD 988F12029AC
FORD 988F12029AD
FORD 988F12029BA
FORD 98BF12024AB
FORD YM2F12024AC
FORD YM2F12024AD
FORD YM2F12029AA
FORD YM2F12029AB
MAZDA 1E03-18-10X
MAZDA YF09-18-10X
VOLVO 30735759
VOLVO 31359976
HITACHI 138803
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Delphi

Podobné produkty