Číslo dílu: 245025 Zjednodušené číslo dílu: 245025 OEM čísla (originální čísla automobilky): ALFA ROMEO 0060513069 ALFA ROMEO 0060534211 ALFA ROMEO 0060537610 ALFA ROMEO 0060568851 ALFA ROMEO 0060576437 ALFA ROMEO 0060590027 ALFA ROMEO 0060590029 ALFA ROMEO 19500.65079.00 ALFA ROMEO 195006507900 ALFA ROMEO 60513069 ALFA ROMEO 60534211 ALFA ROMEO 60537610 ALFA ROMEO 60568851 ALFA ROMEO 60576437 ALFA ROMEO 60590027 ALFA ROMEO 60590029 AUDI 211905115B BMW 12 13 1 363 629 BMW 12131363629 CITROËN 597035... Celý popis

Koupit za 786 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Číslo dílu: 245025
Zjednodušené číslo dílu: 245025

OEM čísla (originální čísla automobilky):
ALFA ROMEO 0060513069
ALFA ROMEO 0060534211
ALFA ROMEO 0060537610
ALFA ROMEO 0060568851
ALFA ROMEO 0060576437
ALFA ROMEO 0060590027
ALFA ROMEO 0060590029
ALFA ROMEO 19500.65079.00
ALFA ROMEO 195006507900
ALFA ROMEO 60513069
ALFA ROMEO 60534211
ALFA ROMEO 60537610
ALFA ROMEO 60568851
ALFA ROMEO 60576437
ALFA ROMEO 60590027
ALFA ROMEO 60590029
AUDI 211905115B
BMW 12 13 1 363 629
BMW 12131363629
CITROËN 597035
CITROËN 5970-35
CITROËN 91535633
DAIMLER DBC1140
FIAT 60513069
FIAT 7701479027
FIAT 91535633
FIAT 9751739080
FORD 1027283
FORD 6077429
JAGUAR C30120
JAGUAR DAC3795
JAGUAR DBC1140
LADA 21083705010
LADA 2108-3705010
LEYLAND GCL143
PEUGEOT 597034
PEUGEOT 5970-34
PEUGEOT 597035
PEUGEOT 5970-35
ROVER ADU6717EVA
ROVER GCL137
ROVER GCL138
ROVER GCL139
ROVER GCL141
ROVER GCL143
ROVER GCL170
TALBOT 597034
TALBOT 5970-34
TALBOT 597035
TALBOT 5970-35
VOLVO 1317810.8
VOLVO 13178108
VW 211905115B
MORGAN ADU6717EVA
MORGAN GCL141
LAND ROVER PRC6574
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Valeo