Číslo výrobku: IKH20TT Zjednodušené číslo výrobku: IKH20TT OEM čísla (originální čísla automobilky): DAIHATSU 90048-51185-000 (9004851185000) DAIHATSU 90919-01191 (9091901191) DAIHATSU 90919-01191-000 (9091901191000) HONDA 12290-RBJ-003 (12290RBJ003) HONDA 12290-RMXA0040 (12290RMXA0040) HONDA 12290-RW0-003 (12290RW0003) MITSUBISHI 1822-A071 (1822A071) MITSUBISHI 1822A151 (1822A151) SUBARU 22401-AA700 (22401AA700) TOYOTA 08479-00807 (0847900807) TOYOTA 90048-51185 (9004851185) TOYOTA 90919-01191... Celý popis

Koupit za 225 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Číslo výrobku: IKH20TT

Zjednodušené číslo výrobku: IKH20TT

OEM čísla (originální čísla automobilky):
DAIHATSU 90048-51185-000 (9004851185000)
DAIHATSU 90919-01191 (9091901191)
DAIHATSU 90919-01191-000 (9091901191000)
HONDA 12290-RBJ-003 (12290RBJ003)
HONDA 12290-RMXA0040 (12290RMXA0040)
HONDA 12290-RW0-003 (12290RW0003)
MITSUBISHI 1822-A071 (1822A071)
MITSUBISHI 1822A151 (1822A151)
SUBARU 22401-AA700 (22401AA700)
TOYOTA 08479-00807 (0847900807)
TOYOTA 90048-51185 (9004851185)
TOYOTA 90919-01191 (9091901191)
TOYOTA 90919-01247 (9091901247)
TOYOTA 90919-01248 (9091901248)
TOYOTA 90919-01266 (9091901266)
TOYOTA 90919-01277 (9091901277)
TOYOTA 90919-01287 (9091901287)
TOYOTA 90919-A1002 (90919A1002)
TOYOTA 90919-T1006 (90919T1006)
TOYOTA 90919-W1002 (90919W1002)
VOLVO 31286359 (31286359)
VOLVO 31293000 (31293000)
VOLVO 31312691 (31312691)
VOLVO 31361653 (31361653)
HYUNDAI 18845-08200 (1884508200)
LEXUS 90919-01191 (9091901191)
LEXUS 90919-01191-79 (909190119179)
LAND ROVER LR005483 (LR005483)

DENSO SK20HPR-L11
DENSO VFKH20
DENSO VKH20
BOSCH 0 242 236 605
BRISK 1621
CHAMPION CCH9033
KAMOKA 7090034
KAMOKA 7090035
KAMOKA 7100005
KAMOKA 7100041
KAMOKA 7100061
MAGNETI MARELLI 062711000027
MAGNETI MARELLI 062711000059
MOTAQUIP 0242236528
MOTAQUIP 0242236593
MOTAQUIP VSP280
MOTAQUIP VSP995
NGK 97362
TOPRAN 501 482
Zobrazit více

Parametry

Výrobce DENSO