Číslo výrobku: KJ16CR-L11 Zjednodušené číslo výrobku: KJ16CRL11 OEM čísla (originální čísla automobilky): CHRYSLER 56041402AB (56041402AB) DODGE 5149177AB (5149177AB) FORD 3 588 254 (3588254) HONDA 98079-5514P (980795514P) HONDA 98079-551-5G (980795515G) HONDA 98079-5515G (980795515G) HONDA 98079-551-5G01 (980795515G01) ISUZU 5-86007636-0 (5860076360) MAZDA F203 18 110 (F20318110) MAZDA F288 18 110 (F28818110) MAZDA F2Y2 18 110 (F2Y218110) MAZDA H288 18 110 (H28818110) OPEL 12 14 031 (1214031)... Celý popis

Koupit za 64 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Číslo výrobku: KJ16CR-L11

Zjednodušené číslo výrobku: KJ16CRL11

OEM čísla (originální čísla automobilky):
CHRYSLER 56041402AB (56041402AB)
DODGE 5149177AB (5149177AB)
FORD 3 588 254 (3588254)
HONDA 98079-5514P (980795514P)
HONDA 98079-551-5G (980795515G)
HONDA 98079-5515G (980795515G)
HONDA 98079-551-5G01 (980795515G01)
ISUZU 5-86007636-0 (5860076360)
MAZDA F203 18 110 (F20318110)
MAZDA F288 18 110 (F28818110)
MAZDA F2Y2 18 110 (F2Y218110)
MAZDA H288 18 110 (H28818110)
OPEL 12 14 031 (1214031)
OPEL 12 14 041 (1214041)
OPEL 12 14 120 (1214120)
RENAULT 8304504277 (8304504277)
ROVER NLP007666EVA (NLP007666EVA)
SUZUKI 11192-84E00 (1119284E00)
SUZUKI 1119284E00 (1119284E00)
VW 101905617A (101905617A)
VW 101905618 (101905618)
VW 101905618A (101905618A)
GENERAL MOTORS 55562534 (55562534)
GENERAL MOTORS 93176801 (93176801)
GENERAL MOTORS 93176802 (93176802)
GENERAL MOTORS 93180485 (93180485)
GENERAL MOTORS 95519058 (95519058)
JEEP 56027275 (56027275)
JEEP 56028236AA (56028236AA)
JEEP SP000ZFR5N (SP000ZFR5N)
JEEP SP0RC12ECC (SP0RC12ECC)
JEEP SPRC12MCC4 (SPRC12MCC4)

BOSCH 0 242 229 576
BOSCH 0 242 230 560
BOSCH 0 242 236 542
BRISK 1481
CHAMPION OE154/T10
DENSO IK16L
DENSO IK16TT
DENSO K16TT
EYQUEM 0911007295
FEBI BILSTEIN 13536
FEBI BILSTEIN 13603
FEBI BILSTEIN 13608
FEBI BILSTEIN 13609
JPN 73E0004-JPN
KAMOKA 7090534
KAMOKA 7090535
KAMOKA 7090536
KAMOKA 7090537
KAMOKA 7090538
KAMOKA 7090541
LUCAS LSP074
MAGNETI MARELLI 062000774304
MAGNETI MARELLI 062510000024
MAGNETI MARELLI 062511000010
NGK 2262
NGK 2477
NGK 4620
NGK 5584
NGK 91763
SCT - MANNOL BR51LC-1
SCT - MANNOL BR51LIR-1
TOPRAN 112 188
TOPRAN 112 427
TOPRAN 206 656
VEMO V99-75-0030
Zobrazit více

Parametry

Výrobce DENSO

Podobné produkty