Leštící sada CAREX určená k mechanickému odstranění poškozené vrstvy světlometů. Sada se používá u poškrábaných, popraskaných či jinak hloubkově poškozených světlometů. Pomocí běžné aku vrtačky odstraní vrypy, důlky od kamínků, oděrky, praskliny a jiné povrchové vady. Leštící pasta CAREX je na vodní bázi, není tedy chemicky agresivní jako ostatní konkureční pasty. Použití: - Světlomety se umyjí, osuší a okolní části oblepí např. malířskou páskou. - Unašeč se uchytí do vrtačky, na něj se suchým... Celý popis

Koupit za 449 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Leštící sada CAREX určená k mechanickému odstranění poškozené vrstvy světlometů. Sada se používá u poškrábaných, popraskaných či jinak hloubkově poškozených světlometů. Pomocí běžné aku vrtačky odstraní vrypy, důlky od kamínků, oděrky, praskliny a jiné povrchové vady. Leštící pasta CAREX je na vodní bázi, není tedy chemicky agresivní jako ostatní konkureční pasty.

Použití:

- Světlomety se umyjí, osuší a okolní části oblepí např. malířskou páskou.

- Unašeč se uchytí do vrtačky, na něj se suchým zipem připevní brusný kotouč dané zrnitosti dle výchozího stavu světlometu. Zabroušení vad na povrchu se provádí zrnitostí P240 nasucho, dalšími zrnitostmi za současného zvlhčování povrchu vodou až po použití zrnitosti P3000.

- Dále se na unášeč připevní leštící molitan, navlhčený pár kapkami vody, prstem se na něj nanese trochu leštící pasty a povrch světlometů se leští až do požadovaného stavu, za občasného zvlhčování molitanu nebo přidávání pasty.

- Po umytí a osušení se na povrch nanese aplikátorem tenký ochranný film karnaubského vosku, který se druhým aplikátorem po 20ti minutách rozleští.

- Díky strojnímu použití sady je výsledek nesrovnatelný v porovnání s leštěním ručním.

Balení obsahuje:

- 1x Unašeč 75mm

- 1x Molitanový leštící kotouč 85mm

- 10x Brusný kotouč 77mm (2x240 2x600 2x1200 2x2000 2x3000)

- 1x Pravý brazilský Karnaubský vosk 5ml

- 1x Leštící pasta CAREX 50g

- 2x Jemný leštící aplikátor
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Carex