K2 LAMP PROTECT 10 ml

80 %
(9 hodnocení)

K2 LAMP PROTECT 10 ml - ochrana světlometů K2 amK530 Ochranný povlak s dlouhodobým účinkem pro plastové i skleněné světlomety. Chrání světlomety před matnutím, zažloutnutím a také před UV zářením. Doporučuje se jak po renovaci, tak bez předchozího ošetření. Návod na použití: - Povrch světlometů musí být čistý a suchý. Vždy aplikujte ve stínu a na studený povrch. - V případě zničených, zažloutlých, matných nebo poškrabaných světlometů je potřeba před aplikací přípravku světlomety ošetřit pomocí... Celý popis

Koupit za 79 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

K2 LAMP PROTECT 10 ml - ochrana světlometů K2 amK530
Ochranný povlak s dlouhodobým účinkem pro plastové i skleněné světlomety. Chrání světlomety před matnutím, zažloutnutím a také před UV zářením. Doporučuje se jak po renovaci, tak bez předchozího ošetření.

Návod na použití:
- Povrch světlometů musí být čistý a suchý. Vždy aplikujte ve stínu a na studený povrch.
- V případě zničených, zažloutlých, matných nebo poškrabaných světlometů je potřeba před aplikací přípravku světlomety ošetřit pomocí pasty K2 LAMP DOCTOR a následně odmastit povrch např. pomocí přípravku K2 T6 KLINET.
- Protřepte lahvičku a naneste K2 LAMP PPROTECT na utěrku navinutou na aplikátor (nanášecí houbička).
- Rozetřete po povrchu světlometů a nechte působit cca 5-10 min.
- Rozleštěte povrch pomocí utěrky z mikrovlákna.
- Pro maximální účinek počkejte cca 30 min a naneste 2. vrstvu.
- Pro dosažení maximálního vytvrzení ochrany je ideální automobil neumývat za pomocí jakýchkoli chemických přípravků po dobu 7 dnů.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce K2
Objem 10 ml