Speciální prostředek s novou kombinací účinných složek. Obsahuje látky, které se při aktivním působení na nečistoty zbarvují do červena. Coyote Čistič disků kol Red Popis: Speciální prostředek s novou kombinací účinných složek. Obsahuje látky, které se při aktivním působení na nečistoty zbarvují do červena. Zčervenání zároveň ukazuje nejlepší čas pro omytí prostředku. Je určený k čištění litých a ocelových ráfků. Snadno odstraňuje nečistoty, jako jsou zbytky oleje, sazí, gumy, pouliční špíny a... Celý popis

Koupit za 167 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Speciální prostředek s novou kombinací účinných složek. Obsahuje látky, které se při aktivním působení na nečistoty zbarvují do červena.

Coyote Čistič disků kol Red Popis: Speciální prostředek s novou kombinací účinných složek. Obsahuje látky, které se při aktivním působení na nečistoty zbarvují do červena. Zčervenání zároveň ukazuje nejlepší čas pro omytí prostředku. Je určený k čištění litých a ocelových ráfků. Snadno odstraňuje nečistoty, jako jsou zbytky oleje, sazí, gumy, pouliční špíny a prach z brzdových destiček. Po vyčištění ráfky získají původní lesk.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Coyote
Druh přípravku čistič kol
Objem 500 ml