Denon DCD-600NE

93 %
(12 hodnocení)

Přehr. média: CD; CD-R; CD-RW Přehrávané formáty: MP3; WMA USB vstup: NE Bluetooth: NE Wi-Fi: NE NFC: NE LAN (Ethernet): NE Optické vstupy: 0 Koaxiální vstupy: 0 Vstup AUX: ANO Optické výstupy: 1 Koaxiální výstupy: 0 Výstup AUX: ANO Dálkové ovládání v balení: ANO Provedení výrobku: černá barva DCD-600NE - CD Přehrávač vybaven technologií AL32 Processing S CD přehrávačem Denon DCD-600NE si užije každý začínající hudební nadšenec poslech oblíbených CD disků daleko víc. Je vybaven... Celý popis

Koupit za 8 489 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Přehr. média: CD; CD-R; CD-RW

Přehrávané formáty: MP3; WMA

USB vstup: NE

Bluetooth: NE

Wi-Fi: NE

NFC: NE

LAN (Ethernet): NE

Optické vstupy: 0

Koaxiální vstupy: 0

Vstup AUX: ANO

Optické výstupy: 1

Koaxiální výstupy: 0

Výstup AUX: ANO

Dálkové ovládání v balení: ANO

Provedení výrobku: černá barva

DCD-600NE - CD Přehrávač vybaven technologií AL32 Processing

S CD přehrávačem Denon DCD-600NE si užije každý začínající hudební nadšenec poslech oblíbených CD disků daleko víc.

Je vybaven naši vlastní Denon technologií zpracování zvuku AL32 Processing, v kombinaci s inovovanou architekturou obvodů, díky které jsme schopni dosáhnout přesnější reprodukce nahrávek věrněji originálnímu zvuku než dříve.

Nejde o obyčejný CD přehrávač, DCD-600NE je zdrojem daleko kvalitnějšího audio signálu pro zesilovač. Rušivé vibrace pocházející z těžkých součástek v zesilovači jsme potlačili díky naši anti-vibrační konstrukci a jsme si tak jistí, že kvalita zvuku dosahuje našich vysokých nároků na jeho kvalitu.

Díky více jak 100letým zkušenostem v oblasti výroby audio komponentů můžete věřit, že se nám povedlo dosáhnout neskutečný zvuk, který předčí vaše očekávání.

Zpracování zvuku AL32 Processing

CD přehrávač DCD-600NE je vybaven naši vlastní Denon technologií AL32 Processing pro zpracování analogových zvukových signálů. Tato technologie využívá algoritmů pro interpolaci dat, tedy přidává kontrolní body, které by měli existovat před a po přenosu velkého množství dat pro dosažení perfektního zvukového signálu blížícímu se originálu. Tím, že se opatrně obnoví data, která byla ztracena při digitálním nahrávání, je přehrávaný zvuk velmi detailní, bez rušení, přesně lokalizován, bohatě expresivní i ve spodním rozsahu a krásně věrný původnímu zvuku. Skladby tak budete poslouchat tak, jak to zamýšlel sám jejich autor.

Vylepšené obvody se zkrácenými signálovými cestami

Plošné spoje obvodových desek v přehrávači DCD-600NE jsou promyšleně navrženy tak, aby byla cesta signálu tak krátká, jak jen lze. Díky vícevrstvým deskám a kratším obvodům je dosaženo menšího vzájemného rušení mezi obvody a levým a pravým kanálem. Negativní vlivy na samotný audio signál jsou tak minimalizované, jak to jde. Jako důsledek těchto změn v délce signálových cest je DCD-600NE schopný reprodukovat zvuk čistě, vysoce transparentně a věrně tak jako byla jeho originální podoba.

Anti-vibrační design pro nejčistší zvuk

Anti-vibrační design redukuje negativní zvukové vlivy těžkých komponentů použitých na stavbu zesilovače, takže výsledná kvalita zvuku splňuje náročné standardy firmy Denon. Napájecí transformátor je umístěný co nejvíce vespod šasi DCD-600NE, těsně nad izolátory tak, aby jeho vibrace co nejméně ovlivňovali hudební signál. Tím, že jsme transformátor umístili těsně k nožičkám, snížili jsme také vibrace obklopující šasi a dosáhli tak čistšího zvuku. Tato konstrukce je známá jako Direct Mechanical Ground. Nežádoucí vibrace jsou zde potlačeny použitím kovového rámečku propojujícího CD mechaniku, šasi přístroje a nožičky o vysoké hustotě materiálu.

Konstrukce Direct Mechanical Ground

DCD-600NE má kovové šasi, aby dosáhl nejvyšší mechanické stability pro zamezení vibrací způsobených rotací disku.

Optický výstup

DCD-600NE je vybaven jedním optickým výstupem, kterým jej můžete připojit k vstupu zesilovače nebo AV přijímače.

Režim Pure Direct

Poslechněte si DCD-600NE v režimu Pure Direct. Tento speciální mód deaktivuje digitální výstup a displej přístroje, protože tyto by mohli zvuk zabarvit. Uslyšíte čistší, detailnější a přesnější zvuk.

Více jak 100 let leader v audio technologiích

Firma Denon, založena v roce 1910, má bohaté zkušenosti s tím, jak být „Prvními“ v oblasti audio technologií – od prvního Japonského výrobce audio elektroniky, až po výrobu prvního komerčně prodávaného CD přehrávače a světově prvního AV přijímače schopného pracovat s Dolby Atmos. Toto soustředěné investování do oblasti výzkumu a vývoje zabezpečuje, že jsme schopni našim zákazníkům přinášet vždy ty nejnovější technologie a dopřát jim tak nejvyšší kvalitu při každém poslechu.

OBSAH BALENÍ:

CD přehrávač

Rychlý průvodce spuštěním / bezpečnostní instrukce

Dálkové ovládání + baterie AAA

Audio kabel AUX

Rozměry výrobku:

Hmotnost (kg): 4.000

Výška (cm): 10.70

Šířka (cm): 43.40

Hloubka (cm): 27.30

Rozměry balení:

Hmotnost (kg): 5.200

Výška (cm): 19.50

Šířka (cm): 37.00

Hloubka (cm): 52.00

EAN: 4951035070994

Záruční doba: 24 měsíců

CD přehrávač, 192 kHz/32 D/A převodník AL32 Processing, antivibrační konstrukce, režim Pure Direct, WMA/MP3, optický výstup
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Denon
MP3 ano
Typ přehrávače CD přehrávač
CD-R/RW ano
SACD ne

Podobné produkty