Gyeon Q2M WetCoat 1 l

95 %
(32 hodnocení)

balení 1 litr, revoluční sealant ve spreji na bázi SiO2, který nabízí okamžitou ochranu během několika minut Gyeon Q2M WetCoat Popis: Revoluční sealant ve spreji na bázi SiO₂, který nabízí okamžitou ochranu během několika minut. Q²M WetCoat je ochrana, která laku dodá hydrofobní vlastnosti a lesk během snadné a rychlé aplikace: stačí nastříkat a opláchnout. Navzdory jednoduchému použití, Q²M WetCoat poskytuje dlouhou výdrž a odolnost vůči chemikáliím. Tipy pro použití: Q²M WetCoat používejte pouze... Celý popis

Koupit za 549 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

balení 1 litr, revoluční sealant ve spreji na bázi SiO2, který nabízí okamžitou ochranu během několika minut

Gyeon Q2M WetCoat

Popis: Revoluční sealant ve spreji na bázi SiO₂, který nabízí okamžitou ochranu během několika minut.
Q²M WetCoat je ochrana, která laku dodá hydrofobní vlastnosti a lesk během snadné a rychlé aplikace: stačí nastříkat a opláchnout.
Navzdory jednoduchému použití, Q²M WetCoat poskytuje dlouhou výdrž a odolnost vůči chemikáliím. Tipy pro použití: Q²M WetCoat používejte pouze na mokrém a chladném povrchu.
Výrobek nikdy neaplikujte na přímém slunci.
Pokud budete výrobek používat v teplém nebo horkém klimatu, pracujte po sekcích a nikdy jej nenechte zaschnout před závěrečných oplachem. Není vhodné oplachovat pouze obyčejným proudem vody.
Pro nejlepší výsledky je třeba "tlakové aktivace."
Tlakový oplach Q²M WetCoatu proveďte okamžitě, samotná reakce a navázání na lak probíhá v okamžiku tlakového oplachu. Produkt není potřeba po laku nijak roztírat nebo roztahovat.
Při práci používejte ochranné rukavice. Q²M WetCoat je revoluční sealant ve spreji, který nabízí dlouhodobou ochranu během několika minut - jednoduše nastříkejte a opláchněte.
Skutečnou výhodou je obrovský hydrofobní a samočistící efekt, který vzniká okamžitě spolu s intenzivním leskem. Hlavní předností Q²M WetCoat je jeho univerzální charakter, který umožňuje použití na téměř každém vnějším povrchu vozidla.
Q²M WetCoat je koncentrovaný a ihned připravený k použití, nevyžaduje ředění.
Dodává výborné samočisticí vlastnosti nejen laku, ale také plastovým nebo kovovým dílům, diskům kol a oknům. Další vlastnosti: Doporučená spotřeba: 80 ml / vozidlo
pH tolerance: 2-11
Úhel smáčení: přes 90 °
Obsah SiO₂: 12 týdnů
Odolnost: 4/5
Lesk: 4/5
Odvod vody: 5/5
Tvrdost: 1/5
Samočistící schopnosti: 5/5
Objem: 1000 ml
Hmotnost: 0,6 kg
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Gyeon
Objem 1000 ml
Hmotnost 1200 g
Druh přípravku sealant