SOFT99 Fusso Coat 12 Months Wax Plně syntetický tuhý vosk na bázi PTFE s extrémní trvanlivostí a ochranou před znečištěním. S voskem SOFT99 Fusso Coat vám přinášíme nejlepší japonskou technologii syntetických vosků. Poznejte změnu a vyzkoušejte High-tech vosk ze země vycházejícího slunce. Jeho mimořádné vlastností činí z autovosku Fusso Coat 12 Months Wax top nabídku na trhu.   Fusso Coat 12 Months Wax je 100% syntetický tvrdý vosk na bázi fluor polymerů (neboli PTFE), který těží z šedesátiletých... Celý popis

Koupit za 785 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

SOFT99 Fusso Coat 12 Months Wax
Plně syntetický tuhý vosk na bázi PTFE s extrémní trvanlivostí a ochranou před znečištěním.
S voskem SOFT99 Fusso Coat vám přinášíme nejlepší japonskou technologii syntetických vosků. Poznejte změnu a vyzkoušejte High-tech vosk ze země vycházejícího slunce. Jeho mimořádné vlastností činí z autovosku Fusso Coat 12 Months Wax top nabídku na trhu.
 
Fusso Coat 12 Months Wax je 100% syntetický tvrdý vosk na bázi fluor polymerů (neboli PTFE), který těží z šedesátiletých zkušeností firmy SOFT99, přední značky autokosmetiky na japonském trhu.
Špičkové suroviny a vysoká technologická úroveň výroby dávají tomuto vosku vlastnosti, které změní váš pohled na auto vosky. Nadchne vás nejen unikátně dlouhou životností, která dosahuje 12 měsíců, ale i mimořádnou odolností. Fusso Coat 12 Months Wax přečká desítky mytí silným autošamponem a odolá dokonce i naftě a alkoholům.
Silná, tvrdá a velmi hladká vrstva vosku chrání lak před povětrnostními a chemickými vlivy a díky snížení tření redukuje riziko poškrábání laku. Fusso Coat 12 Months Wax výtečně odpuzuje vodu a zabraňuje usazení nečistot. Na rozdíl od mnoha jiných vosků tyto vlastnosti neztrácí ani po opakovaném mytí.
Fusso Coat 12 Months Wax tvoří mimořádně tvrdou vrstvu, která se projevuje velmi výrazným leskem. Verze pro tmavé laky má unikátní schopnost vyplňovat a zakrývat jemné škrábance a propůjčuje tak laku mimořádnou sytost barev. Verze pro světlé laky zvyšuje jas a optickou čistotu světlých odstínů.
Součástí balení je pěnový aplikátor. Životnost vosku je až 12 měsíců.
Klíčové vlastnosti

Dlouhodobá životnost dosahující až 12 měsíců.
Skvělé vodoodpudivé vlastnosti
Vysoká chemická odolnost
Menší špinění vozu a snazší údržba a mytí
Hluboký lesk laku a sytost barev.

Návod k použití

Nejprve vůz důkladně umyjte vhodným autošamponem a v případě potřeby proveďte dekontaminaci laku.
Dodávaný nebo jiný vhodný pěnový aplikátor namočte ve vodě a vyždímejte aby zůstal jen lehce vlhký.
Aplikátorem naberte malé množství vosku.
Vosk nanášejte v tenké souvislé vrstvě krouživými, nebo rovnoběžnými pohyby.
Nechejte vosk přibližně 20 minut zavadnout. Doba schnutí je závislá na klimatických podmínkách.
Následně vosk rozleštěte vhodnou mikrovláknovou utěrkou do vysokého lesku.
Po chvíli povrch znovu přeleštěte mikrovláknovou utěrkou.

Náš Tip

Jak správně postupovat při voskování vozu si můžete přečíst v našem článku.
Pro následnou údržbu používejte pH neutrální autošampon a přibližně jednou za dva až tři měsíce doporučujeme vosk přiživit rychlovoskem Fusso Coat Speed & Barrier pro dosažení maximální možné životnosti.

Upozornění

Dbejte na to, abyste vosk nenanesli na plastové porézní díly.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Soft99
Hmotnost 200 g
Druh přípravku vosky