Bezdrátová sluchátka, dotyková, BT 5.4, frekvenční rozsah 20 - 20000 Hz, třída krytí IP54, ANC při hovorech, bezdrátové nabíjení, redukce šumu, doba přehrávání 7h
Koupit za 1 139 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
97 %
Huawei FreeBuds SE 4 ANC
Doprava:
zdarma
Skladem
1 139 Kč
Koupit za 1 139 Kč
95 %
Bezdrátová sluchátka do uší Huawei FreeBuds SE 4 ANC
Doprava:
55 Kč
1 053 Kč
Koupit za 1 053 Kč
99 %
Huawei FreeBuds SE 4 ANC White (55038498)
Doprava:
69 Kč
Skladem
1 139 Kč
Koupit za 1 139 Kč
99 %
Huawei FreeBuds SE 4 ANC bílé
Doprava:
75 Kč
Skladem
1 040 Kč
Koupit za 1 040 Kč
Popis
Bezdrátová sluchátka, dotyková, BT 5.4, frekvenční rozsah 20 - 20000 Hz, třída krytí IP54, ANC při hovorech, bezdrátové nabíjení, redukce šumu, doba přehrávání 7h
Parametry
| Přenos zvuku | bezdrátová i kabelová |
| Typ bezdrátového připojení | Bluetooth |
| Frekvence do | 20000 Hz |
| Frekvence od | 20 Hz |
| Velikost měniče | 10 mm |
| Typ měniče | s dynamickým měničem |
| Výrobce | Huawei |
| S ovládáním hlasitosti | ano |
| S mikrofonem | ano |
| Konstrukce mikrofonu | s integrovaným mikrofonem |
| Výdrž baterie (sluchátka) | 10 h |
| Výdrž baterie (pouzdro) | 40.0 h |
| Provedení sluchátek | špunty |
| Typ sluchátek | do uší |
| Počet sluchátek | stereo (2) |
| Aktivní potlačení okolního hluku | ano |
| Zvukový charakter | s důrazem na basy |
| Potlačení hluku | s aktivním potlačením hluku (ANC) |
| S hlubokými basy (Extra Bass) | ano |
| Na cesty a do práce | ano |
| Materiál náušníků | se silikonovými špunty |
| Stupeň krytí | IP54 |
| Voděodolná | ano |
| S přijímáním hovorů | ano |
| Na hovory | ano |
| Kvalita hovoru | s dobrou kvalitou hovoru |
| Na telefonování | ano |
| S mikrofonem potlačujícím šum | ano |
| S pouzdrem | ano |
| Podsvícení | bez podsvícení |
| Vhodnost pro sport | připravená na sport |
| Sportovní | ano |
| Na poslech hudby | ano |
| Kancelářská | ano |
| True Wireless | ano |