Lavazza Super Crema 1 kg

94 %
(590 hodnocení)

Zrnková káva právem patřící mezi exkluzivní kávy tradiční italské značky Lavazza. Této pocty se jí dostalo zejména pro její mírnou harmonickou chuť s exoticky kořeněnou vůní. Exotická duše Caffé Super Crema je směsicí dvou kávových odrůd. Jsou jimi Arabica z Jižní Ameriky a Robusta z Indonésie. Zastoupeny jsou v poměru 60% a 40%. Už tedy víte, odkud se vzaly ty velmi specifické chuťové vlastnosti? Jediný doušek na vás přenese pohodu a klid těchto slunečných oblastí. Káva má v sobě ale i kus elegantní... Celý popis

Koupit za 383 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Zrnková káva právem patřící mezi exkluzivní kávy tradiční italské značky Lavazza. Této pocty se jí dostalo zejména pro její mírnou harmonickou chuť s exoticky kořeněnou vůní.

Exotická duše

Caffé Super Crema je směsicí dvou kávových odrůd. Jsou jimi Arabica z Jižní Ameriky a Robusta z Indonésie. Zastoupeny jsou v poměru 60% a 40%. Už tedy víte, odkud se vzaly ty velmi specifické chuťové vlastnosti? Jediný doušek na vás přenese pohodu a klid těchto slunečných oblastí.

Káva má v sobě ale i kus elegantní Itálie. Její zpracování totiž probíhá v olympijském městě Turín na severozápadě Apeninského poloostrova. To znamená jistou kvalitu. Zrna jsou totiž pražena vzduchovou technikou. To znamená rovnoměrné propražení každého zrna bez náznaku sebemenšího poškození.

Příprava

Lavazza Super Crema je vhodná především do automatickým kávovarů. Přímo ideální je jako základ na italské kávové speciality typu cappuccina či espressa.

Vyzkoušejte tuto příjemnou exotiku ještě dnes!
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Lavazza
Značka Lavazza
Hmotnost 1000 g
Složení kávy arabika a robusta
Země původu Brazílie
Chuť kávy květinová
Stupeň pražení střední
Kyselost nízká
Odrůda směs
Sladkost střední
Hořkost 2
Typ espresso a ristretto
Způsob přípravy do kávovaru
Aroma Sušené ovocie, Med, Koreniny
Pražená ano
Dárkové balení ne
Intenzita 6/10
Zobrazit více parametrů