Lavazza Top Class 1 kg

95 %
(956 hodnocení)

Jedna z nejoblíbenějších káv !!! Lavazza Top Class Espresso je kávou s plným tělem a příjemnou kořeněnou chutí, vynikající cremou a dlouhou dochuťí. Směs Top Class obsahuje 50 % arabica kávových zrn z Střední Ameriky a zbývající polovinu tvoří robusta kávová zrna z Indonésie, která patří k těm nejlepším ve své kategorii. Spolu s optimálním pražením kávových zrn tvoří perfektní chuť Lavazza Top Class, která je tak typická pro italský espresso. Nabízí bohaté, plné aroma s jemným, sladkým dozvukem.... Celý popis

Koupit za 361 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Jedna z nejoblíbenějších káv !!! Lavazza Top Class Espresso je kávou s plným tělem a příjemnou kořeněnou chutí, vynikající cremou a dlouhou dochuťí. Směs Top Class obsahuje 50 % arabica kávových zrn z Střední Ameriky a zbývající polovinu tvoří robusta kávová zrna z Indonésie, která patří k těm nejlepším ve své kategorii. Spolu s optimálním pražením kávových zrn tvoří perfektní chuť Lavazza Top Class, která je tak typická pro italský espresso. Nabízí bohaté, plné aroma s jemným, sladkým dozvukem.

Složení: Tato směs obsahuje 50 % arabica a 50 % robusta kávových zrn. Arabica kávová zrna pocházejí z oblasti Střední Ameriky, zatímco robusta kávová zrna jsou vybrána z Indonésie. Tato vyvážená kombinace přináší kávě bohatou a složitou chuť s plným tělem a jemnými kořeněnými tóny.

Chuťový profil: Top Class Espresso z Lavazzy nabízí bohatou a vyváženou chuť s plným tělem a jemnými kořeněnými tóny. Tato káva má vynikající cremu a dlouhou dochuť. Je to ideální volba pro milovníky italského espressa, kteří hledají bohaté a intenzivní aroma.

Využití: Lavazza Top Class Espresso je vhodný pro přípravu espressa, cappuccina a dalších kávových nápojů. Díky své plné chuti a vynikající cremě je ideální pro přípravu espressa, ale také skvěle ladí s mlékem pro přípravu cappuccina.

Způsob přípravy: Pro přípravu espressa použijte espresso kávovar a dodržujte doporučené poměry mletí a extrakce. Pokud si přejete cappuccino nebo jiný kávový nápoj s mlékem, přidejte horké mléko a vychutnejte si bohatou a krémovou pěnu.

Lavazza Top Class Espresso je skvělou volbou pro ty, kteří hledají kávu s plným tělem a bohatou chutí pro své každodenní kávové rituály. S bohatým a vyváženým chuťovým profilem je tato káva dokonalým společníkem pro každý den. Dopřejte si šálek této vynikající kávy a užijte si autentický italský zážitek, který vás osvěží a povzbudí.

Dovezeno z Německa
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Lavazza
Značka Lavazza
Hmotnost 1000 g
Složení kávy arabika a robusta
Bio ne
Fair Trade ne
Země původu Itálie
Chuť kávy ovocná
Stupeň pražení střední
Kyselost nízká
Odrůda směs
Sladkost střední
Hořkost 1
Typ espresso a ristretto
Způsob přípravy do kávovaru
Aroma čierna čokoláda, sušené ovocie, karamel
Pražená ano
Dárkové balení ne
Intenzita Středně silná
Zobrazit více parametrů