Segafredo Intermezzo 1 kg

91 %
(438 hodnocení)

Segafredo Intermezzo zrnková káva 1 kg (Již poslední balení) Segafredo Intermezzo zrnková káva 1 kg Intermezzo je jednoznačně nejprodávanější druh kávy značky Segafredo. Silná kořeněná směs vynikajících vlastností se silným tělem z kvalitních druhů káv Arabika (60%) a Robusta (40%). Pražená stejnou recepturou již mnoho let zručnými mistry pražiči, tak aby mohl vzniknout výtečný šálek kávy s bohatou chutí a intenzivní, plnou vůní. Jedná se o jednu z nejstarších receptur značky Segrafedo, která... Celý popis

Koupit za 240 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Segafredo Intermezzo zrnková káva 1 kg

(Již poslední balení)

Segafredo Intermezzo zrnková káva 1 kg
Intermezzo je jednoznačně nejprodávanější druh kávy značky Segafredo. Silná kořeněná směs vynikajících vlastností se silným tělem z kvalitních druhů káv Arabika (60%) a Robusta (40%).
Pražená stejnou recepturou již mnoho let zručnými mistry pražiči, tak aby mohl vzniknout výtečný šálek kávy s bohatou chutí a intenzivní, plnou vůní. Jedná se o jednu z nejstarších receptur značky Segrafedo, která v době kdy se prodávala pouze v Itálii nesla tradiční název Tradizionale Rossa.
Tato směs se stala vedoucí značkou v rostoucím vývozu italské kávy a byla po dlouhá desetiletí nejprodávanějším druhem kávy v celé Evropě. Směle se dá označit jako káva, jež měla zásadní vliv na utváření kávové kultury ve světě a stála na jejím počátku. Intermezzo je precizně připravená káva a díky svým vlastnostem se perfektně hodí na přípravu kávy v automatických kávovarech. Jedná se o kávu, která se nehodí jen na krátké oddechové přestávky, ale naopak díky svéhu preciznímu zpracování je vhodná ke každé příležitosti.

Parametry zrnkové kávy Segafredo Intermezzo:

Italská káva pro vášnivé milovníky kávy.
Směs vynikajících vlastností z káv Arabika a Robusta.
Pražená zručnými mistry pražiči, tak aby dala výtečný šálek kávy, bohatý chutí a intenzivní, plnou vůní.
Jemná káva
Dobrá pěna
Střední obsah kofeinu
Dobrá pro kávové automaty
Dobrá pro espresso
Dobrá pro cappuccino nebo Latte Macchiato
Perfektní jako ranní káva

Balení 1000 g

Vášeň pro espresso přiměla koncern Segafredo Zanetti k tomu, uvést po celém světě koncept pravého italského espressa – il vero espresso italiano. Důsledná realizace této myšlenky učinila se společnosti Segafredo Zanetti celosvětově na poli gastronomie lídra trhu.
Kouzlo produktů této společnosti spočívá v harmonické souhře směsi, pražení a způsobu přípravy. Tradiční benátský způsob pražení, vybrané druhy kávy a perfektní zacházení s nejmodernější technologií vytvářejí jedinečnou kávu: Segafredo Zanetti – il vero espresso italiano.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Segafredo
Značka Segafredo
Hmotnost 1000 g
Složení kávy arabika a robusta
Bez kofeinu ano
Země původu Itálie
Stupeň pražení střední
Kyselost střední
Odrůda smíšený
Sladkost nízká
Hořkost 3
Typ espresso a ristretto
Způsob přípravy do kávovaru
Aroma Čokoláda, karamel, višně
Pražená ano
Dárkové balení ne
Intenzita 7/10
Zobrazit více parametrů