Pellini TOP 100% Arabica 1 kg

97 %
(260 hodnocení)

Pro své čokoládové aroma, hladkou a hedvábnou chuť, dokonalou a nezaměnitelnou cremu, bude tato káva na prvním místě a budete ji chtít ochutnat znovu a znovu. Silná káva s pěknou cremou a nižším obsahem kofeinu. Velmi je vhodná také pro kávové automaty, především pro přípravu klasicke italského espressa. Počátek značky Pellini Caffe je datován do roku 1922. Dnes patří k největším výrobcům kávy v Itálii. Dominantním znakem je důraz na kvalitu, jenž vedl k získání ISO 9002. Společnost Pellini Caffe... Celý popis

Koupit za 513 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Pro své čokoládové aroma, hladkou a hedvábnou chuť, dokonalou a nezaměnitelnou cremu, bude tato káva na prvním místě a budete ji chtít ochutnat znovu a znovu. Silná káva s pěknou cremou a nižším obsahem kofeinu. Velmi je vhodná také pro kávové automaty, především pro přípravu klasicke italského espressa.

Počátek značky Pellini Caffe je datován do roku 1922. Dnes patří k největším výrobcům kávy v Itálii. Dominantním znakem je důraz na kvalitu, jenž vedl k získání ISO 9002.

Společnost Pellini Caffe sídlící ve Veroně byla oceněna zlatou medailí na mezinárodním testování kávy a je lídrem na trhu mleté moka kávy. Pellini TOP, vlajková loď společnosti, přesně vystihuje filozofii Pellini Caffe - úšpěšná káva díky své vnitřní kvalitě.

Menší procento výroby kávy připadá na vývoz. Přesná a cílená vůle, která inspirovala každé rozhodnutí firmy, se projevila ve všech jejich aktivitách týkajících se vývoje, ale i dohod o spolupráci po celém světě a kvality produktů. Káva Pellini je jednou z mála italských káv s certifikací KOSHER na všechny své produkty.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Pellini
Hmotnost 1000 g
Složení kávy arabika
Země původu Itálie
Chuť kávy čokoládová
Stupeň pražení střední
Kyselost nízká
Sladkost vyšší
Hořkost 2
Typ espresso a ristretto
Aroma koření, čokoláda
Dárkové balení ne
Intenzita 5/10
Zobrazit více parametrů