NAD C538

100 %
(1 hodnocení)

NAD C 538 obsahuje mnoho žádoucích funkcí, které zvyšují vaše potěšení z poslechu. Ovládací prvky na předním panelu jsou duplikovány na ručním dálkovém ovladači, který umožňuje funkce přehrávání, pozastavení, přeskakování a skenování. Kromě toho je ze vzdáleného sluchátka k dispozici mnoho dalších funkcí, jako např.: - RANDOM: Skladby/soubory jsou přehrávány v náhodném režimu - PROGRAM: Vstup do programového režimu nebo jeho ukončení - REPEAT: Opakování skladby, souboru, složky nebo celého disku... Celý popis

Koupit za 12 290 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

NAD C 538 obsahuje mnoho žádoucích funkcí, které zvyšují vaše potěšení z poslechu. Ovládací prvky na předním panelu jsou duplikovány na ručním dálkovém ovladači, který umožňuje funkce přehrávání, pozastavení, přeskakování a skenování. Kromě toho je ze vzdáleného sluchátka k dispozici mnoho dalších funkcí, jako např.:

- RANDOM: Skladby/soubory jsou přehrávány v náhodném režimu

- PROGRAM: Vstup do programového režimu nebo jeho ukončení

- REPEAT: Opakování skladby, souboru, složky nebo celého disku

- RPT AB: Opakování sekvence přehrávání

- Stmívatelný maticový displej zobrazuje skladby a celkovou dobu přehrávání.

Model C 538 dokáže také přehrávat disky CD-R/CD-RW, které umožňují vypalovat skladby z počítače a přehrávat je v systému pro přehrávání CD.

Protože jsou tyto skladby zakódovány ve formátu MP3 nebo WMA, můžete na jeden disk uložit až 10 hodin hudby. K dispozici jsou také optické a koaxiální digitální výstupy, které umožňují připojení k externímu převodníku nebo digitálnímu komponentu (např. AVR), abyste zajistili co nejefektivnější a nejlepší nastavení zvukového systému.

Společnost NAD pokračuje v inovacích a vylepšování svých přehrávačů CD, aby dosáhla vyššího výkonu při zachování nízké ceny. Ať už budujete svůj první domácí systém, nebo modernizujete svůj stávající přehrávač CD, měli byste při výběru nového přehrávače vzít v úvahu 45letou historii společnosti NAD a její oddanost milovníkům hudby na celém světě.

Frekvenční odezva
±0,5 dB (ref. 0 dB 20 Hz-20 kHz)

SNR
> 110 dB (ref. 1 kHz, A-vážený)

Zkreslení
< 0,01% (ref. 1 kHz, zvuk LPF)c

Rozměry
(Š x V x H) 435 x 70 x 249 mm

Hmotnost
3,0 kg
Zobrazit více

Parametry

Výrobce NAD

Podobné produkty