Navitel E500 magnetic

69 %
(19 hodnocení)

Abyste se na svých cestách už nikdy neztratili! Moderní navigace Navitel vám dodá všechny informace potřebné pro bezpečnou a pohodlnou jízdu. Budete se moci řídit hlasovými pokyny a upozorněni na rychlostní omezení i rychlou jízdu. Systém Linux zaručuje vysoké standardy a stabilní provoz celé navigace. Najdete zde mapy 47 zemí, které se doživotně a bezplatně aktualizují. Teď už budou vaše cesty probíhat bez sebemenšího problému. Přesná navigace Řidič obdrží všechny potřebné informace pro bezpečnou... Celý popis

Koupit za 1 890 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Abyste se na svých cestách už nikdy neztratili! Moderní navigace Navitel vám dodá všechny informace potřebné pro bezpečnou a pohodlnou jízdu. Budete se moci řídit hlasovými pokyny a upozorněni na rychlostní omezení i rychlou jízdu. Systém Linux zaručuje vysoké standardy a stabilní provoz celé navigace. Najdete zde mapy 47 zemí, které se doživotně a bezplatně aktualizují. Teď už budou vaše cesty probíhat bez sebemenšího problému.

Přesná navigace

Řidič obdrží všechny potřebné informace pro bezpečnou a bezproblémovou jízdu - tři alternativní trasy, hlasové pokyny, upozornění na jízdu ve správném pruhu a upozornění na rychlostní kamery po cestě. Navitel Navigator informuje uživatele o omezeních rychlosti na každém úseku silnice a upozorňuje na příliš rychlou jízdu.

Snadné použití

Řidič může připojit autonabíječku přímo k přístroji nebo k držáku. Pokud je napájecí zdroj připojen k držáku, navigace je bez kabelů, což poskytuje volnost pohybu za volantem.

Spolehlivý operační systém Linux

 

Procesor Navitel E505 Magnetic pracuje na frekvenci 800 MHz a operační systém Linux poskytuje rychlý a stabilní provoz navigačního programu.

Mapy 47 zemí

Balíček map předinstalovaných na Navitel E505 Magnetic zahrnuje 43 evropských zemí, Bělorusko, Kazachstán, Rusko a Ukrajinu. Aktualizace map je doživotní a bezplatná.

Aleš Loprais doporučuje

Brand Ambassadorem značky Navitel je světoznámý závodník Rallye Dakar Aleš Loprais. Zařízení Navitel tedy vznikají mimo jiné i pod záštitou této neobyčejné osobnosti z řad motoristického sportu.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Navitel
Určení automobilové
Bluetooth ne
Flash Paměť 8192 MB
Rozhraní Ano
USB ano
Paměťová karta ano
GPS přijímač Ano
Počet kanálů 66
Studený start 35 s
Přesnost GPS 10
Teplý start 32 s
RDS-TMC ne
Hmotnost 177 g
Rozměry 138 x 85 x 17 mm
Rozlišení displeje 480 x 272
Úhlopříčka displeje 5 palce
3D zobrazení ano
Hlasová navigace v češtině
Wi-Fi ne
Asistent jízdních pruhů ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty