Vergnano Gran Aroma Bar 1 kg

96 %
(261 hodnocení)

Vergnano Gran Aroma, zrnková káva, Arabica a Robusta, 1 kg Caffe Vergnano Gran Aroma je kvalitní směs 60 % zrn Arabiky a 40 % Robusty. Díky těmto poměrům je ideální volbou pro každého, kdo kromě silné kávy s intenzivní chutí ocení i příjemnou lehkost. Krémová struktura kávy a příjemná čokoládová příchuť provází každý šálek tohoto výtečného espressa. Typ: Druh: Stupeň pražení: Zrnková káva 60% Arabica 40% Robusta Tmavý Váha: Intenzita: Obsah kofeinu: 1 kg 8/10 Vysoký Pečlivě vybraná... Celý popis

Koupit za 317 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Vergnano Gran Aroma, zrnková káva, Arabica a Robusta, 1 kg

Caffe Vergnano Gran Aroma je kvalitní směs 60 % zrn Arabiky a 40 % Robusty. Díky těmto poměrům je ideální volbou pro každého, kdo kromě silné kávy s intenzivní chutí ocení i příjemnou lehkost. Krémová struktura kávy a příjemná čokoládová příchuť provází každý šálek tohoto výtečného espressa.

Typ:

Druh:

Stupeň pražení:

Zrnková káva

60% Arabica
40% Robusta

Tmavý

Váha:

Intenzita:

Obsah kofeinu:

1 kg

8/10

Vysoký

Pečlivě vybraná zrna tvoří kompozici, která vytváří hustý, krémový nápoj s intenzivní chutí. Mírně znatelná kořenitost a téměř úplně snížená kyselost jsou nepochybně charakteristickými znaky praženice. Na šálku espressa Vergnano Gran Aroma se vytvoří dlouhotrvající a hustá pěna, která esenci dodá ještě více aroma. Znalci kávy také zdůrazňují, že Gran Aroma se dokonale hodí k přípravě skvělého cappuccina nebo latté s přidáním mléka.

Tato směs se velmi dobře hodí do překapávacích a automatických kávovarů i domácích moka kávovarů. Kombinace zrn Arabiky a Robusty znamená, že složení obsahuje velké množství kofeinu, což z něj činí velmi dobrý základ pro silný, povzbuzující nápoj. Dlouholeté zkušenosti a vášeň pro kávu zakladatelů pražírny Vergnano se odrážejí v jejich vynikajícím produktu, kterým Gran Aroma bezesporu je.

Druh kávy: 60% Arabica, 40% Robusta

Hmotnost balení: 1 000 g
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Vergnano
Značka Vergnano
Hmotnost 1000 g
Složení kávy arabika a robusta
Země původu Itálie
Chuť kávy ořechová
Stupeň pražení střední
Kyselost střední
Sladkost nízká
Hořkost 2
Typ espresso a ristretto
Způsob přípravy do kávomatu
Aroma čokoláda, pepř
Dárkové balení ne
Intenzita 8/10
Zobrazit více parametrů