Herní sluchátka Razer KRAKEN KITTY QUARTZ Chroma USB Gaming Headset PN RZ04-02980200-R3M1 Sluchátka Frekvenční charakteristika 20 Hz - 20 kHz Impedance 32 Ω @ 1 kHz Citlivost (1 kHz) 109 dB Ovladače 50 mm, s neodymovými magnety Průměr vnitřního ušního ucha 65 x 44 mm Typ připojení USB Digital Délka kabelu 1,3 m Hmotnost 408 g Oválné polštáře do uší Navrženy pro pokrytí ušima chladicím gelem, pro zvukovou izolaci a pohodlí Mikrofon Frekvenční charakteristika 100 Hz - 10 kHz Poměr signál-šum > 60... Celý popis
Koupit za 3 128 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
Popis
Herní sluchátka
Razer KRAKEN KITTY QUARTZ Chroma USB Gaming Headset
PN RZ04-02980200-R3M1
Sluchátka
Frekvenční charakteristika 20 Hz - 20 kHz
Impedance 32 Ω @ 1 kHz
Citlivost (1 kHz) 109 dB
Ovladače 50 mm, s neodymovými magnety
Průměr vnitřního ušního ucha 65 x 44 mm
Typ připojení USB Digital
Délka kabelu 1,3 m
Hmotnost 408 g
Oválné polštáře do uší Navrženy pro pokrytí ušima chladicím gelem, pro zvukovou izolaci a pohodlí
Mikrofon
Frekvenční charakteristika 100 Hz - 10 kHz
Poměr signál-šum > 60 dB
Citlivost (1 kHz) -45 ± 3 dB
Vzor vyzvednutí Jednosměrný výložník ECM
Funkce Mute Click-to-mute
Ovládací prvky na uši
Hlasitost nahoru a dolů
Přepínač THX Spatial on / off
Použití Zařízení s konektorem USB
Razer KRAKEN KITTY QUARTZ Chroma USB Gaming Headset
PN RZ04-02980200-R3M1
Sluchátka
Frekvenční charakteristika 20 Hz - 20 kHz
Impedance 32 Ω @ 1 kHz
Citlivost (1 kHz) 109 dB
Ovladače 50 mm, s neodymovými magnety
Průměr vnitřního ušního ucha 65 x 44 mm
Typ připojení USB Digital
Délka kabelu 1,3 m
Hmotnost 408 g
Oválné polštáře do uší Navrženy pro pokrytí ušima chladicím gelem, pro zvukovou izolaci a pohodlí
Mikrofon
Frekvenční charakteristika 100 Hz - 10 kHz
Poměr signál-šum > 60 dB
Citlivost (1 kHz) -45 ± 3 dB
Vzor vyzvednutí Jednosměrný výložník ECM
Funkce Mute Click-to-mute
Ovládací prvky na uši
Hlasitost nahoru a dolů
Přepínač THX Spatial on / off
Použití Zařízení s konektorem USB
Parametry
| Přenos zvuku | kabelová |
| Hmotnost | 408 g |
| Typ kabelového připojení | s 2,5mm jackem |
| Frekvence do | 20000 Hz |
| Frekvence od | 20 Hz |
| Citlivost sluchátek | 109.0 dB/mW |
| Impedance sluchátek | 32 Ohm |
| Velikost měniče | 50 mm |
| Délka přívodního kabelu | 130 cm |
| Skládací | ne |
| Typ sluchátek | okolo uší |
| Počet sluchátek | stereo (2) |
| Přes hlavu (náhlavní) | ano |
| Výrobce | Razer |
| Účel | herní |
| S ovládáním hlasitosti | ano |
| S mikrofonem | ano |
| Konstrukce mikrofonu | s vysouvacím mikrofonem |
| Směrová charakteristika mikrofonu | se směrovým mikrofonem |
| Motiv | Quartz |
| S vibracemi | ne |
| S rádiem | ne |
| Podsvícení | s RGB podsvícením |
| Svítící | ano |
| Vodotěsná | ne |
| S MP3 přehrávačem | ne |
| S Bluetooth | ne |
| Pro nedoslýchavé (AR-TV) | ne |
| Aktivní potlačení okolního hluku | ne |
| S USB kabelem v balení | ano |
| Herní | ano |
| K PC | ano |
| Kvalita hovoru | s dobrou kvalitou hovoru |
| S mikrofonem potlačujícím šum | ano |
| Frekvence mikrofonu od | 100 Hz |
| Frekvence mikrofonu do | 10000 Hz |
| Materiál náušníků | se syntetickou kůží |
| Na poslech hudby | ano |