Tchibo Espresso Milano Style, zrnková káva, Arabica a Robusta, 1 kg Espresso milánského typu je zdokonalená směs sestavená podle italského vzoru: z nejlepších zrnek kávy Arabica a Robusta zušlechtěných pomalým odděleným pražením, které je specialitou značky Tchibo. Tento způsob pražení propůjčuje směsi lehce ovocný charakter s čokoládovým nádechem a podtrhuje typickou severoitalskou chuť této kávy završenou smetanově jemnou pěnou.  Typ: Druh: Stupeň pražení: Zrnková káva Směs Arabica a Robusta... Celý popis

Koupit za 359 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Tchibo Espresso Milano Style, zrnková káva, Arabica a Robusta, 1 kg

Espresso milánského typu je zdokonalená směs sestavená podle italského vzoru: z nejlepších zrnek kávy Arabica a Robusta zušlechtěných pomalým odděleným pražením, které je specialitou značky Tchibo. Tento způsob pražení propůjčuje směsi lehce ovocný charakter s čokoládovým nádechem a podtrhuje typickou severoitalskou chuť této kávy završenou smetanově jemnou pěnou. 

Typ:

Druh:

Stupeň pražení:

Zrnková káva

Směs Arabica a Robusta

8/10

Váha:

Intenzita:

Kyselost:

1 kg

7/10

5/10

Tchibo Espresso Milano Style je káva s jemnou ovocnou chutí. Má však jemný nádech hořké čokolády, typický pro kávy ze severních oblastí Itálie. Jedná se o druh kávy, který je ideální pro přípravu výrazného italského espressa v plně automatických kávovarech.

Tchibo vybírá pro své kávy výhradně zrna vysoce kvalitní kávy. Jen ta nejlepší káva, jejíž zrna pomalu dozrávají a jsou pečlivě sklízena ve vybraných pěstitelských oblastech, si zaslouží přídomek Tchibo. Tchibo přikládá kvalitě zušlechťování kávy stejně velký význam jako výběru surové kávy.

Tchibo praží každý druh kávy odděleně. Teprve po upražení znalci kávy společnosti Tchibo s rozsáhlými zkušenostmi a profesionálním instinktem sestavují speciální směsi Tchibo z různých druhů kávy.

Druh kávy: Směs Tchibo Arabica a Robusta

Hmotnost balení: 1 000 g
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Tchibo
Značka Tchibo
Hmotnost 1000 g
Složení kávy arabika
Bio ne
Fair Trade ne
Stupeň pražení střední
Kyselost jemná
Odrůda směs
Sladkost střední
Typ espresso a ristretto
Způsob přípravy do kávomatu
Aroma Sušené ovoce, čokolada
Pražená ano
Dárkové balení ne
Intenzita 4/6
Zobrazit více parametrů