Chytrý vypínač Tesla Smart Switch Nastavte si automatické zhasínání světel podle denní doby nebo zhasínejte domácnost až z pohodlí postele. S chytrým vypínačem TESLA Smart Switch a mobilní aplikací TESLA Smart to zvládnete během chvilky ve svém mobilním telefonu. Vlastnosti: - Wi-Fi připojení - Ovládání na dálku - Kompatibilní s Google Assistant i Amazon Alexa - Nastavení různých scénářů Zhasínání z postele není žádný problém Chytrý vypínač TESLA Smart Switch je vybavený Wi-Fi modulem, takže... Celý popis

Koupit za 411 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Chytrý vypínač Tesla Smart Switch

Nastavte si automatické zhasínání světel podle denní doby nebo zhasínejte domácnost až z pohodlí postele. S chytrým vypínačem TESLA Smart Switch a mobilní aplikací TESLA Smart to zvládnete během chvilky ve svém mobilním telefonu.

Vlastnosti:

- Wi-Fi připojení

- Ovládání na dálku

- Kompatibilní s Google Assistant i Amazon Alexa

- Nastavení různých scénářů

Zhasínání z postele není žádný problém

Chytrý vypínač TESLA Smart Switch je vybavený Wi-Fi modulem, takže můžete světla v domě ovládat odkudkoliv. Stačí, když ho spárujete s mobilní aplikací, která je v češtině zdarma dostupná pro Android i iOS.

Vypínač TESLA Smart Switch pořídíte v klasické verzi s jedním tlačítkem nebo dvoutlačítkový TESLA Smart Switch, na který připojíte dva obvody a můžete ovládat například hlavní světlo a osvětlení nad kuchyňskou linkou zvlášť. Původní vypínač tak jednoduše nahradíte tím, na co jste zvyklí.

 

Vytvořte si automatické scénáře

Prostřednictvím mobilní aplikace jednoduše předvolíte intenzitu světla v určitou denní dobu nebo kdy se světla mají vypnout. A dál už se o nic nestaráte. Automaticky se pak bude například zhasínat světlo na terase nebo se večer společně s osvětlením vypne i čistička vzduchu.

Jednou aplikací ovládáte všechny produkty

Není nic snazšího než ovládat celou domácnost ze svého telefonu. A právě chytrá aplikace vám to umožní. Nemusíte se bát žádného zdlouhavého nastavování nebo složitého ovládání. Aplikace je navíc v češtině, takže jí budete dokonale rozumět. Vše je zkrátka připraveno tak, aby pro vás byla práce s aplikací co nejpříjemnější. Aplikace vás stále informuje o všem důležitém, takže máte přehled o tom, co se doma děje. Ovládat chytré přístroje pak můžete odkudkoli díky komunikaci skrze internet. Je tak jedno, kde se právě nacházíte, vaše domácnost vás bude poslouchat odkudkoli. 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce TESLA Smart
Napájení Ze sítě
Podporující Android ano
Podporující iOS ano
Kompatibilní s Google Assistant ano
Kompatibilní s Amazon Alexa ano