X-PAD Basic Dance Pad

85 %
(91 hodnocení)

Popis taneční podložky: Jedna z nejlevnějších a zároveň nejkvalitnějších základních tanečních podložek bez výplně pro připojení k PC/MAC na českém trhu - s možností přehledného využití šipek do standardních i diagonálních směrů. Představujeme Vám nejnovější taneční podložku exkluzivní a žádané kolekce tanečních podložek X-PAD. X-PAD, Basic Dance Pad je pro ty, kteří chtějí taneční podložku vyzkoušet a zaskákat si lehké a středně obtížné skladby. Tento softpad je velice lehký a skladný. Lze jej... Celý popis

Koupit za 902 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Popis taneční podložky:
Jedna z nejlevnějších a zároveň nejkvalitnějších základních tanečních podložek bez výplně pro připojení k PC/MAC na českém trhu - s možností přehledného využití šipek do standardních i diagonálních směrů.

Představujeme Vám nejnovější taneční podložku exkluzivní a žádané kolekce tanečních podložek X-PAD. X-PAD, Basic Dance Pad je pro ty, kteří chtějí taneční podložku vyzkoušet a zaskákat si lehké a středně obtížné skladby.

Tento softpad je velice lehký a skladný. Lze jej jednoduše složit, uklidit či přenést na jiné místo.

Inspirací pro tuto novou taneční podložku byla pro svou nízkou cenu zákazníky oblíbená taneční podložka USB Dance Pad, která je však vhodná pouze pro úplné začátečníky. X-PAD, Basic Dance Pad je díky použitým materiálům vhodný i pro středně těžké skladby.

Tato podložka není vhodná pro pokročilejší hráče, protože nemá vyztužené šipky. To u těžších skladeb zhoršuje orientaci - pokročilejším hráčům doporučujeme taneční podložku X-PAD, Extreme Dance Pad.

Dodávaný software:
Software Playdance a Stepmania (pro PC) v českém i anglickém jazyce a legální hudba na přiloženém CD.

K podložce je přiložen Software StepMania 3.9 (pro Windows XP, VISTA, 7, 8) s možností volby mezi kvalitní kompletní českou verzí hry nebo anglickou verzí hry. Součástí je i legální hudba (213 písní různých žánrů), stejně jako Instalátor DDR.CZ, který za vás provede veškerá nastavení programu StepMania, připraví podložky k okamžitému použití a pokud budete chtít, stáhne vám automaticky další legální hudbu z internetu ZDARMA. Dále stáhne bezplatnou verzi nejmodernějšího programu PlayDance určenou až pro 4 hráče najednou.

Kompatibilita:
Kompatibilní s PC (USB), vhodné pro použití se všemi tanečními simulátory jako např. PlayDance, Stepmania, DWI (Dance With Intensity), ale i pro Dancing Stage a další DDR Dance Dance Revolution hry. Není potřeba žádný driver (Plug&Play).

Veškeré rozměry odpovídají současným standardům a požadavkům na nejvyšší třídu tanečních podložek a her.

Parametry produktu:
Kompatibilita a konektor

USB

Počet šipek

8

Počet aktivních polí

10 (tlačítka START a SELECT)

Délka kabelů

180 cm

Velikost

cca 95 x 80 x 0,5 cm

Velikost šipky

cca 26 x 20 cm

Hmotnost

1 kg

Protiskluzový podklad

ANO

Povrchové provedení

umělohmotná tkanina

Vložená výplň

bez výplně

Naše doporučení:
Jedná se o taneční podložku určenou především pro začátečníky. Pro pokročilé hráče doporučujeme zvolit taneční podložku s výplní.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce X-Pad