Xiaomi Redmi Buds 4 Pro

88 %
(12 hodnocení)

Provedení sluchátek: do uší Typ sluchátek: do ucha (intraaural) Typ přenosu: bezdrátový (Bluetooth) Typ připojení: Bluetooth Typ nabíjení: USB-C Ovládání hlasitosti : na sluchátkách Mikrofon: ANO Vhodné pro sport: ANO Stupeň krytí: IP54 ANC (Potlačení okolního ruchu): ANO True wireless: ANO Výdrž sluchátek (hod.): 9 Výdrž s nabíjecím pouzdrem (hod.): 36 Dětská sluchátka: NE Akustický systém: uzavřený Další vlastnosti: Hi-Res Měření tepu: NE Barva: černá Provedení výrobku: černá barva Xiaomi Redmi... Celý popis

Koupit za 1 900 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Provedení sluchátek: do uší
Typ sluchátek: do ucha (intraaural)
Typ přenosu: bezdrátový (Bluetooth)
Typ připojení: Bluetooth
Typ nabíjení: USB-C
Ovládání hlasitosti : na sluchátkách
Mikrofon: ANO
Vhodné pro sport: ANO
Stupeň krytí: IP54
ANC (Potlačení okolního ruchu): ANO
True wireless: ANO
Výdrž sluchátek (hod.): 9
Výdrž s nabíjecím pouzdrem (hod.): 36
Dětská sluchátka: NE
Akustický systém: uzavřený
Další vlastnosti: Hi-Res
Měření tepu: NE
Barva: černá

Provedení výrobku: černá barva

Xiaomi Redmi Buds 4 Pro
Bezdrátová sluchátka Xiaomi Redmi Buds 4 Pro s Hi-Fi kvalitou zvuku, podporou Hi-Res Audio Wireless, aktivním potlačením hluku až 43 dB, výdrží baterie až 36 hodin a 9 hodin na jedno nabití, technologií pro snížení hluku větru, připojením 2 zařízení, ergonomickým designem, Bluetooth 5.3 a provozní vzdáleností 10 m.

Neuvěřitelný Hi-Res zvuk i ve sluchátkách
Pastva pro vaše uši - Redmi Buds 4 Pro jsou certifikovány společností Hi-Res Audio Wireless a podporují zvukový kodek LDAC - při přenosové rychlosti až 990 kb/s, stejně jako rozlišení zvuku 96 kHz/24 bitů a vyšší.

Systém duálního dynamického ovladače
Redmi Buds 4 Pro je vybaven zcela novým systémem duálního dynamického ovladače, který se skládá z 10mm membrány z hliníkové slitiny a 6mm titanové membrány - pro vysoké frekvence. Společně se oba měniče kombinují a poskytují křišťálově čisté výšky a bohaté basy.

Simulace skutečného zvuku
Redmi Buds 4 Pro jsou vybaveny zcela novým pohlcujícím zvukovým systémem, který využívá vlastní zvukový algoritmus HRTF od společnosti Xiaomi - k simulaci skutečného zvuku. Poskytuje skutečně pohlcující zážitek při sledování videa. Je kompatibilní s různými zdroji zvuku a přehrávacími zařízeními.

Technologie aktivního potlačení hluku
Sluchátka dokážou snížit hluk až o 43 dB, blokují až 99,3 % vnějšího hluku, což vám umožní vychutnat si hudbu v klidu a pohodě.

• Potlačení lehkého šumu - kanceláře, knihovny.
• Vyvážené potlačení hluku - kavárny, parky.
• Potlačení hlubokého hluku - stanice metra, letiště.

Režim duální průhlednosti
V běžném režimu průhlednosti můžete slyšet své okolí, aniž byste museli sundávat sluchátka. Můžete také přepnout na vylepšení hlasového režimu, když potřebujete s někým mluvit tváří v tvář.

Patentovaný algoritmus pro snížení hluku větru
Každé sluchátko je vybaveno vestavěným kovovým větrným štítem, který účinně snižuje hluk větru, a také patentovaným algoritmem pro snížení hluku větru, který se automaticky zapne, když vítr dosáhne určité rychlosti, abyste si mohli užívat své venkovní aktivity bez rušení.

Bluetooth 5.3 a chytré připojení
Sluchátka lze připojit ke 2 zařízením Android, iOS nebo Windows současně, což vám umožní používat stejná sluchátka, když jste v kanceláři. Na kompatibilních zařízeních MIUI se automaticky zobrazí vyskakovací okno MIUI - pro rychlé spárování, když otevřete nabíjecí pouzdro (se sluchátky) v blízkosti telefonu.

Sluchátko se senzorem
Každé sluchátko je vybaveno senzorem, který umožňuje pozastavit přehrávání hudby a přepínat režimy krátkým nebo dlouhým stisknutím.

Inovativní design s ergonomickými prvky
Redmi Buds 4 Pro se vyznačují inovativním a elegantním designem se zakřivenými okraji. Jsou také ergonomicky navrženy tak, aby snižovaly tlak ve zvukovodu. Váží přibližně 5,0 gramů, aby bylo zajištěno pohodlné nošení.

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg):
Výška (cm):
Šířka (cm):
Hloubka (cm):

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.170
Výška (cm): 4.00
Šířka (cm): 10.50
Hloubka (cm): 11.70
EAN: 6934177776946

Záruční doba: 24 měsíců
Zobrazit více

Parametry

Přenos signálu bezdrátová
Sluchátka s ovládáním hlasitosti ano
Doba přehrávání 9 hodin
Účel sportovní
Sluchátka s rádiem ne
Sluchátka s Bluetooth ano
Sluchátka pro nedoslýchavé ne
Aktivní potlačení okolního hluku ano
Kmitočet max 20 Hz
Výrobce Xiaomi
Citlivost 13 dB/mW
Konstrukce do uší
Konektor USB
Typ sluchátek špunty
Hmotnost 20 g
Sluchátka s mikrofonem ano
Velikost měniče 10 mm
Vodotěsná sluchátka ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty