Doporučená kategorie: pokročilý uživatel Max. rozlišení videa: 4K Hodnota fps: 60 Rozlišení fotoaparátu (Mpx): 48 Max. doba letu (min.): 46 Dosah vysílače (m): 20000 Ovládání pomocí aplikace: ne Ovládání pomocí ovladače: ano Ovládání gesty: ne Wi-Fi: ANO Bluetooth: ANO GPS: ANO Návrat domů: ano Antikolizní senzory: ANO Stabilizátor obrazu: tříosý stabilizovaný závěs Automatické zastavení vrtulí: ano Krizový mód: ne Maximální rychlost (m/s): 68 Zorné pole (°): 82 Interní paměť: 8 GB Záznam letu na:... Celý popis

Koupit za 38 999 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Doporučená kategorie: pokročilý uživatel
Max. rozlišení videa: 4K
Hodnota fps: 60
Rozlišení fotoaparátu (Mpx): 48
Max. doba letu (min.): 46
Dosah vysílače (m): 20000
Ovládání pomocí aplikace: ne
Ovládání pomocí ovladače: ano
Ovládání gesty: ne
Wi-Fi: ANO
Bluetooth: ANO
GPS: ANO
Návrat domů: ano
Antikolizní senzory: ANO
Stabilizátor obrazu: tříosý stabilizovaný závěs
Automatické zastavení vrtulí: ano
Krizový mód: ne
Maximální rychlost (m/s): 68
Zorné pole (°): 82
Interní paměť: 8 GB
Záznam letu na: microSD karta
Podporované paměťové karty / typ karty: microSD
Specifické funkce: FocusTrack, QuickShots, 2,7K vertikální snímání, MasterShots
Hmotnost (g): 720
FPV systém: NE
Drony DJI: Air

Provedení výrobku: šedá barva

Dvojnásobný pohled
DJI Air 3 je kompaktní skládací dron se dvěma výkonnými kamerami - širokoúhlou a střední telekamerou s 3násobným zoomem. Užijte si lety s maximální dobou letu 46 minut, snímání překážek všemi směry a přenos videa O4. Zachyťte úchvatné detaily jakékoli scény pomocí 48Mpx fotografií ze dvou kamer a 4K HDR videa. S Air 3 můžete natáčet objekty s neomezenou kreativitou.

Širokoúhlý objektiv a 3násobný střední teleobjektiv, snímky, které vyprávějí příběh
Max. doba letu 46 minut
Snímání překážek všemi směry
48MP fotografie pořízené duální kamerou pro dokonalé detaily
Duální kamera s rozlišením 4K/60 fps a HDR videem
Nový O4 Video Transmission
Větší dosah s větší stabilitou

Systém se dvěma primárními kamerami
Air 3 se může pochlubit prvním duálním systémem kamer řady Air, který v elegantním a kompaktním těle obsahuje širokoúhlou kameru 1/1,3" CMOS a středně velkou kameru 1/1,3" CMOS s 3násobným přiblížením. Obě kamery mají stejnou velikost snímače, ale rozdílnou ohniskovou vzdálenost, což přináší konzistentní kvalitu obrazu a větší možnosti dynamického zobrazování.

Komplementární výkon kamery
Díky širokoúhlé kameře můžete lépe zachytit rozmanitou krajinu.
A střední telekamera dosahuje bezztrátového 3násobného optického zoomu pro prostorovou kompresi, která poskytuje jedinečnou perspektivu jakéhokoliv objektu.

Ikonický z každého úhlu
Využijte široké zorné pole širokoúhlé kamery a zachyťte více krajiny. Přepnutím na střední telekameru s 3násobným zoomem můžete jakýkoliv objekt zachytit jako ohniskový bod.

48MP fotografie pořízené duální kamerou
Obě kamery jsou schopné pořizovat 48MP fotografie plné věrných detailů a zároveň umožňují bezproblémové úpravy v postprodukci.

Duální kamera s rozlišením 4K/60 fps a HDR videem
Dva 1/1,3palcové snímače CMOS kamery Air 3 podporují duální nativní citlivost ISO pro přímý výstup videa 4K/60fps HDR bez nutnosti úprav. To znamená, že záběry z obou kamer budou mít bohaté barvy a přirozené světelné přechody, což zajistí dechberoucí a precizní výsledky.
Obě kamery také podporují 10bitové barevné režimy D-Log M a 10bitový HLG. 10bitový režim D-Log M pomáhá zachovat více detailů světla a stínů pro větší flexibilitu při úpravách. Zatímco 10bitový režim HLG dokáže nabídnout vyšší dynamický rozsah, čímž dosahuje vynikajících výsledků bez barevné gradace.

Prodloužený let, inovativní nabíjení
Air 3 umožňuje až 46 minut letu, což je o 48 % více než u předchozí generace. To vám poskytne dostatek času na prozkoumání, úpravu kompozice a pořízení požadovaných záběrů.
Nový hub pro nabíjení baterií podporuje inovativní funkci přenosu energie. Stačí stisknout a podržet funkční tlačítko a zbývající energie z několika baterií se přenese do baterie s nejvyšší zbývající energií, čímž získáte více nabitou baterii v situacích, kdy jsou možnosti nabíjení omezené.

Snímání překážek všemi směry
Všesměrový kamerový systém umožňuje komplexní přehled o prostředí, takže Air 3 dokáže detekovat překážky ve všech směrech. Při detekci překážek může Air 3 využívat systém APAS 5.0 k provádění plynulejších vyhýbacích manévrů pro celkově bezpečnější let. I úplní začátečníci nyní mohou létat s jistotou a realizovat kreativní nápady se zvýšenou bezpečností.

O4 Video Transmission
Nová generace systému přenosu videa O4 poskytuje modelu Air 3 výrazně vyšší přenosový výkon. Umožňuje maximální dosah 20 km se zvýšenou stabilitou a živý přenos v maximální kvalitě 1080p/60 fps, který zaručuje mimořádně plynulé sledování a provoz.

Pokročilý RTH
Během inteligentního RTH Air 3 automaticky naplánuje optimalizovanou trasu letu pro pokročilý RTH a zároveň zachová snímání překážek všemi směry, aby se rychle a bezpečně vrátil do výchozího bodu.

FocusTrack
Funkce FocusTrack snadno udrží vás nebo váš objekt ve středu záběru. Střední telekamera s 3násobným zoomem poskytuje jedinečnou prostorovou kompresi při snímání objektů. Tento vylepšený systém sledování v kombinaci se snímáním překážek všemi směry vám umožní pořizovat promyšlené a dobře naplánované záběry, kdykoliv a kdekoliv budete potřebovat.

QuickShots
Funkce QuickShots umožňuje Air 3 kreativní pohyby kamerou, jako jsou Rocket, Dronie, Circle, Helix, Boomerang a Asteroid.

2,7K vertikální snímání
Air 3 podporuje vertikální snímání v rozlišení 2,7K s oběma kamerami, takže vertikální záběry jsou při snímání krajiny nebo objektů velmi dynamické. Výstup vertikálního 2,7K záběru přímo ze snímače CMOS 4:3 poskytuje klipy optimalizované pro prohlížení smartphonem a připravené ke sdílení na sociálních sítích bez nutnosti dodatečných úprav.

MasterShots
Funkce MasterShots umožňuje Air 3 automaticky provádět různé pohyby kamerou, natáčet více klipů a následně je upravovat za pomoci hudby, střihů a efektů.

Waypoint
Funkce Waypoint je nyní poprvé k dispozici v řadě Air. Předem si naplánujte letové trasy a snímání pro Air 3, abyste dosáhli obtížných kamerových pohybů a ohromujících záběrů. Letové trasy si také můžete uložit, abyste mohli stejný pohyb s přesností zopakovat později, čímž se vám otevírají možnosti pořizovat dlouhé časosběrné záběry, které zachycují přechody, například ze dne na noc nebo z ročního období na roční období.

Aplikace LightCut
Připojte se k Air 3 bezdrátově prostřednictvím aplikace LightCut ve vašem smartphonu a využijte rozšířené kreativní možnosti, například funkci One-Tap Edit. Nemusíte během procesu stahovat všechny záběry, což šetří místo v úložišti vašeho mobilního zařízení.

DJI RC 2
Tento dálkový ovladač má vestavěný 5,5palcový FHD displej a využívá výkonný procesor spolu s novým systémem přenosu videa O4 pro bezproblémový a pohodlný let.

OBSAH BALENÍ
DJI Air 3 dron
DJI Air 3 Low-Noise Propellers (pár)
DJI Air 3 Gimbal Protector
DJI RC 2
DJI Air 3 Battery Charging Hub
Kabel USB-C
DJI Air 3 Intelligent Flight Battery
Dokumenty (Stručný průvodce a Zřeknutí se odpovědnosti)
DJI Shoulder Bag

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.720
Výška (cm): 20.70
Šířka (cm): 10.05
Hloubka (cm): 9.11

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 2.662
Výška (cm): 29.80
Šířka (cm): 14.55
Hloubka (cm): 25.80
EAN: 6941565964731

Záruční doba: 24 měsíců

dron se dvěma výkonnými kamerami, širokoúhlý objektiv a 3násobný střední teleobjektiv, doba letu 46 min., přenos videa O4, foto 48 Mpx, video 4K HDR, 2,7K vertikální snímání, snímání překážek všemi směry, vzdálenost přenosu videa 20 km, funkce FocusTrack, QuickShots, MasterShots, Noční režim, app. LightCut pro rozšířené kreativní možnosti
Zobrazit více

Parametry

Výrobce DJI
Hmotnost 720 g
Integrovaná kamera ano
Online přenos videa ano
Bluetooth ano
Interní paměť 8 GB
Maximální doba letu 46 min
Výška 97 mm
Wi-Fi ano
Ovládání pomocí aplikace ne
Ovládání pomocí ovladače ano
Maximální rozlišení videa 4K
Návrat domů ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty