Balení neobsahuje DJI RC ovladač! Ovládání pouze pomocí aplikace od DJI a nebo je nutné přikoupit ovladač zvlášť. Dron DJI Mini 3 Pro  Špičkové technologie, inteligentní režimy, nekompromisní kvalita obrazu – to vše v kompaktním těle dronu DJI Mini 3 Pro.   Malý a lehký Dron váží zhruba stejně jako jablko a stejně jako jablko, tak i tento dron se Vám pohodlně vejde do dlaně ruky. Díky malé velikosti se dron stává ideálním společníkem na cestách, kde Vám pomůže zachytit různorodé vzpomínky vskutku... Celý popis

Koupit za 16 699 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Balení neobsahuje DJI RC ovladač! Ovládání pouze pomocí aplikace od DJI a nebo je nutné přikoupit ovladač zvlášť.
Dron DJI Mini 3 Pro 

Špičkové technologie, inteligentní režimy, nekompromisní kvalita obrazu – to vše v kompaktním těle dronu DJI Mini 3 Pro.

 

Malý a lehký

Dron váží zhruba stejně jako jablko a stejně jako jablko, tak i tento dron se Vám pohodlně vejde do dlaně ruky. Díky malé velikosti se dron stává ideálním společníkem na cestách, kde Vám pomůže zachytit různorodé vzpomínky vskutku neotřelým způsobem.

Hmotnost menší než 249 g navíc také znamená, že se dron řadí do kategorie A1 podle pravidel regulujících provoz dronů či leteckých modelů.

Více k této problematice naleznete v článku: Pravidla pro létání s drony: Vše, co potřebujete vědět.

 

 
Získejte jedinečnou perspektivu a využijte své cestování na maximum.
Nabitý výkonem

Mini 3 Pro se pyšní zcela novým vzhledem, který je optimalizován tak, abyste z každého letu získali co možná nejvíc. Vychutnejte si mimořádně dlouhý let díky výkonné baterii a díky větším vrtulím, aerodynamickému náklonu těla či díky výkonnému systému snímání překážek! To vše Vám umožňuje létat dlouho a bezpečně.

Přepracovaný gimbal dronu nabízí širší rozsah otáčení pro snímky z nízkých úhlů a True Vertical Shooting, což přináší nekonečné kreativní příležitosti. Každý aspekt tohoto faceliftu byl pečlivě zvážen, aby se Mini posunul do dosud nevídaných výšin.

Skvělá výdrž

Zachyťte a prozkoumejte ze svého okolí ještě mnohem, mnohem víc, díky prodloužené době letu až na 34 minut, které získáte díky inteligentní baterii DJI Mini 3 Pro.

 

Létejte ve dne i v noci

Zachyťte jemnost světla i stínů, natáčejte čistě a tiše – jednoduše, vychutnejte si každý každičký okamžik, a to jak ve dne, tak i v noci!

Mini 3 Pro to myslí opravdu vážně

DJI Mini 3 Pro zachytí vše opravdu v prvotřídní kvalitě i za různorodých světelných podmínek.

1/1,3“ CMOS snímač má duální nativní ISO a podporuje přímý výstup HDR záběrů. Každý snímek je obohacen o vyšší dynamický rozsah, který odhalí více detailů ve světlech i stínech. Užijte si nejvyšší standardy letecké fotografie díky větším 2,4µm pixelům a cloně f/1,7. S větším množstvím dostupného světla skrze clonu tak budou vaše snímky vypadat věrně i v situacích se slabým osvětlením.

 

Prožijte znovu své nejlepší okamžiky díky záběrům, které vás ohromí.

 

Vynikající 4K HDR videa

Posuňte svůj obsah na novou úroveň díky ohromujícímu 4K HDR videu a 48MPx RAW fotografiím. Obdivujte bohatou čistotu každého obrázku, dokonce i při zazoomování anebo zpomalte věci, když se svět stává hektickým, díky dramaticky zpomalenému 1080p/120fps videu.

 

Mimořádná barevnost

Režim D-Cinelike Color poskytuje více vizuálních informací, nabízí bohatší barevné možnosti a větší flexibilitu při úpravách.

 
Ulehčete si svou kreativitu mezi mraky, skvělé záběry máte na dosah.

 

Další úroveň bezpečnosti

Létejte po obloze bezpečně a s jistotou. DJI Mini 3 Pro podporuje aktivní snímání překážek a stabilní přenos videa pro opravdu bezpečné létání.

Třísměrné snímání překážek

DJI Mini 3 Pro je dosud nejbezpečnější Mini dron jaký znáte. Je vybaven předními, zadními a spodními senzory s dvojitým viděním a zcela novým designem těla dronu, díky čemuž nabízí širší rozsah snímání a zvýšenou bezpečnost.

 

APAS 4.0

Pokročilý asistenční systém pro piloty (APAS 4.0) detekuje v reálném čase objekty v dráze letu dronu. To umožňuje DJI Mini 3 Pro vyhýbat se překážkám, a to i v komplikovaných prostředích.

Čistý přenos videa – živě!

DJI Mini 3 Pro se může pochlubit špičkovým systémem přenosu videa DJI O3. Zajišťuje živý 1080p/30 fps přenos na vzdálenost až 12 km. Od výhledů na město až po venkovské dobrodružství, budete přenos vždy ostrý a spolehlivý.

 

Rozviňte svou kreativitu

Zachyťte nezapomenutelný obsah a okamžitě sdílejte svá dobrodružství z cest. DJI Mini 3 Pro nabízí širokou škálu inteligentních funkcí, takže můžete jakékoliv video rovnou i vylepšit!

- True Vertical Shooting; přepínejte rychle mezi režimy na šířku a na výšku pouhým klepnutím. Přepracovaný gimbal kamery se otáčí o 90°, takže nemusíte dělat kompromisy v kvalitě obrazu. True Vertical Shooting vám poskytne detailní záběry, které jsou okamžitě připraveny pro sociální média.

- FocusTrack; kreativní způsob, jak sledovat zvolený objekt. Funkce zahrnuje ActiveTrack 4.0, Spotlight 2.0 a Point of Interest 3.0, tři výkonné nástroje pro vyprávění příběhů.

- MasterShots; vyberte objekt zájmu a Mini 3 Pro provede sekvenci profesionálních manévrů a následně vygeneruje krátké filmové video.

- Timelapse; zrychlete čas a pouhými několika klepnutími vytvořte nápadné časosběrné nebo hyperlapsové video. Zachyťte dopravu nebo valící se mraky a vneste do svých videí trochu dramatu.

- QuickTransfer; Mini 3 Pro je okamžitě připraven ke sdílení vašich výtvorů a podporuje vysokorychlostní stahování Wi-Fi rychlostí až 30 Mb/s.

- Panorama; zachyťte rozlehlost jakékoli krajiny pomocí 180°, širokoúhlých, vertikálních a sférických panoramatických snímků.

- Digital Zoom; přibližte se k objektu svého zájmu pomocí 4× digitálního zoomu. To vám umožní zachytit scény, aniž byste někoho rušili, a prozkoumat záběry z dálky.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce DJI
Hmotnost 249 g
Určení outdoor
Integrované GPS ano
Integrovaná kamera ano
Bluetooth ano
Délka 251 mm
Maximální doba letu 34 min
Výška 70 mm
Wi-Fi ano
Ovládání pomocí aplikace ano
Ovládání pomocí ovladače ano
Stabilizátor obrazu elektronická
Maximální rozlišení videa 4K
Návrat domů ano
Rozpětí křídel 362 mm
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty