Google Nest Audio

97 %
(8 hodnocení)

Google Nest Audio - král zvuku! Google Nest Audio je chytrý reproduktor, který se stará jen a jen o zvuk! Staňte se díky něj hvězdou parketu! Stačí říct: "Hey Google!" a zažijete zvuk naplňující celou místnost. Neznamená to ale, že byste mohli jen pouštět hudbu, Google Nest Audio je přece chytrý, a tak díky vestavěnému hlasovému asistentovi budete moci například zapínat světla, televizor či další chytrá zařízení na dálku. Úžasný zvuk na jeden jediný povel A to ten váš! Požádejte Google Nest Audio... Celý popis

Koupit za 2 929 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Google Nest Audio - král zvuku!

Google Nest Audio je chytrý reproduktor, který se stará jen a jen o zvuk! Staňte se díky něj hvězdou parketu! Stačí říct: "Hey Google!" a zažijete zvuk naplňující celou místnost. Neznamená to ale, že byste mohli jen pouštět hudbu, Google Nest Audio je přece chytrý, a tak díky vestavěnému hlasovému asistentovi budete moci například zapínat světla, televizor či další chytrá zařízení na dálku.

Úžasný zvuk na jeden jediný povel

A to ten váš! Požádejte Google Nest Audio o přehrání nějaké rockové skladby pomocí jediné věty: "Hey Google, play some rock music!" Hudba se spustí a díky nízkofrekvenčnímu, výškovému reproduktoru a ladícímu softwaru Nest Audio naplní váš pokoj čistými vokály a silnými basy. Nest Audio je o 75 % hlasitější než původní Google Home a má o 50 % silnější basy. Úžasné, ne? Dokonce spolupracuje s různými službami, jako je například YouTube Music či Spotify, které si velice rychle oblíbíte. Chcete-li dosáhnout ještě úchvatnějšího zvuku než doposud, pak pořiďte rovnou dva kousky. Jejich propojením v jedné místnosti totiž dosáhnete krásného stereofonního zvuku.

Hudba tady a tam, no prostě všude!

Svůj domov můžete naplnit zvukem ze všech reproduktorů či displejů Nest a vysílat tak rozkazy jednotlivým členům rodiny, nebo si s nimi jen tak povídat. Jeho design je navíc naprosto promyšlený, a tak zapadne opravdu do každého interiéru. Vybírat si můžete z pěti barev, jejichž štíhlý design přímo zapadne do vaší domácnosti. Odteď už bude jedinečným pomocníkem každého člena rodiny. Můžete nejen pouštět hudbu či hovořit s dalšími lidmi v místnostech vašeho bytu či domu, ale také poslouchat aktuální zpravodajství, počasí či si nastavit časovač v kuchyni, když zrovna vaříte a máte například špinavé ruce, se kterými nechcete zašpinit telefon. Google Nest Audio je navíc šetrný k životnímu prostředí, neboť jeho kryt je vyroben ze 70 % z recyklovaného plastu. 

Soukromí je důležité!

Google Nest Audio je navržen tak, aby chránil vaše soukromí. Historii můžete smazat pouhým jedním příkazem, který zní: "Hey Google, delete what i just said.", nebo můžete mikrofon vypnout úplně. K tomu vám poslouží fyzický přepínač mikrofonu na zadní straně. Ten musíte lehce posunout do polohy, aby se zobrazila oranžová barva. Je to opravdu jednoduché. Pokud se bojíte o své soukromí či data, když k vám přijde vynalézavá návštěva, zapněte režim pro hosty. Těm můžete například omezit přístup k osobnímu kalendáři nebo kontaktům, ale zároveň jim umožníte využívat oblíbené funkce, mezi které patří přehrávání hudby, nastavování časovačů či pokládání otázek.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Google
Protokoly Google Assistant