Google Nest Hub 2

91 %
(13 hodnocení)

Google Nest Hub 2 Zábava bez omezení Sledujte pořady Netflix, sledujte videa na YouTube, poslouchejte hudbu na vylepšeném reproduktoru. Ovládání hlasem a klepnutím Pouhým klepnutím – nebo svým hlasem – ovládejte stovky kompatibilních chytrých zařízení z jednoho centrálního displeje. Praktické plánování Nest Hub pomáhá s vaší rušnou domácností. Prohlížejte si svůj kalendář a vytvářejte připomenutí a úkoly. Ovládání domácnosti ze zařízení Vypněte světla v ložnici, nastavte termostat, nastavte... Celý popis

Koupit za 1 899 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Google Nest Hub 2

Zábava bez omezení

Sledujte pořady Netflix, sledujte videa na YouTube, poslouchejte hudbu na vylepšeném reproduktoru.

Ovládání hlasem a klepnutím

Pouhým klepnutím – nebo svým hlasem – ovládejte stovky kompatibilních chytrých zařízení z jednoho centrálního displeje.

Praktické plánování

Nest Hub pomáhá s vaší rušnou domácností. Prohlížejte si svůj kalendář a vytvářejte připomenutí a úkoly.

Ovládání domácnosti ze zařízení

Vypněte světla v ložnici, nastavte termostat, nastavte budíky a zkontrolujte svůj ranní plán – přímo ze zařízení.

Výkonný reproduktor se skvělým zvukem

Vylepšený reproduktor poskytuje o 50 % více basů než původní Nest Hub. Vytvářejte skupiny s dalšími reproduktory, a displeji Nest, pro skvělý zvuk v každé místnosti.

Budík - Sunrise Alarm

Před spaním se uvolněte do uklidňujících zvuků a probuďte se jemně budíkem na východ slunce.Postupně rozjasňuje displej a zvyšuje hlasitost budíku.

Motion Sense k detekci pohybu ruky

Rychlá gesta můžete použít k ovládání mnoha funkcí Nest Hub. Přehrajte nebo pozastavte skladbu nebo video, odložte budík a zastavte časovač. Rychlá gesta používají Motion Sense k detekci pohybu vaší ruky – bez kamery.

Sleep Sensing - analýza spánku

Sleep Sensing využívá pohyb a zvuk k analýze toho, jak spíte. Zjistěte, kdy chodíte spát, kdy vstáváte a jak dlouho jste odpočívali.Každé ráno si můžete na Nest Hub prohlédnout souhrn spánku.

Jednoduchý design a jemné barvy

Jednoduchý design a jemné barvy Nest Hub se hodí do každé místnosti. Displej se přizpůsobí okolnímu světlu v místnosti, takže není příliš jasný ani příliš slabý. A je vyroben s ohledem na životní prostředí – kryt je vyroben z 54 % recyklovaného plastu.

Soukromí na prvním místě

Mikrofon můžete kdykoliv vypnout vypínačem mikrofonu. A snadno vymažte historii Asistenta Google, kdykoliv budete chtít.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Google
Protokoly Google Assistant