Projektor hvězd ve tvaru astronauta Nově umí - Nový model od 28.11.2023. Má zabudovaný reproduktor, který dokáže přehrávat hudbu a zvuky. Lze se připojit přes bluetooth s kompatibilním zařízením. A má konektor napájení USB Type-C. ASTRONAUT - Projektor noční hvězdy je navržen tak, aby vypadal jako astronaut, a hlava astronauta je magneticky spojena s tělem, aby bylo možné snadno nastavit úhel projekce mlhoviny. Kromě toho je měsíční základna odnímatelná a rameno je také nastavitelné, což z něj dělá... Celý popis

Koupit za 499 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Projektor hvězd ve tvaru astronauta
Nově umí - Nový model od 28.11.2023. Má zabudovaný reproduktor, který dokáže přehrávat hudbu a zvuky. Lze se připojit přes bluetooth s kompatibilním zařízením. A má konektor napájení USB Type-C.
ASTRONAUT - Projektor noční hvězdy je navržen tak, aby vypadal jako astronaut, a hlava astronauta je magneticky spojena s tělem, aby bylo možné snadno nastavit úhel projekce mlhoviny. Kromě toho je měsíční základna odnímatelná a rameno je také nastavitelné, což z něj dělá nejen projektor hvězdné galaxie, ale také pěkný dekorativní ornament.
SVĚTELNÉ EFEKTY - projektor má mnoho působivých světelných vln, které při promítání na stěny a strop vytvářejí realistickou hvězdnou noční oblohu, poskytující relaxační a pohodlnou atmosféru a přinášející pocit, jako byste se procházeli mezi hvězdami.
POMÁHÁ PŘI USÍNÁNÍ - vychytávka skvěle funguje jako projektor a noční lampa, která umožní vašemu batoleti se v klidu připravit na spánek. Světlo objevující se na stěnách a stropě zaměří pozornost dítěte a pomůže mu rychle a tiše usnout
DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ - pomocí dálkového ovladače můžete libovolně zapínat/vypínat noční lampu, nastavovat jas, měnit režim osvětlení a ovládat časovač.
VÝHODY

vícebarevné světlo

funkce projektoru

dálkového ovladače nebo panelu na projektoru

úrovně světla

tvar astronauta

vestavěný časovač

Multifunkční projektor funguje jako lampa a projektor a bluetooth reproduktor, takže jej můžete propojit s vaším mobilem. Projektor astronautů využívá barvy modré, červené, zelené a bílé k vytvoření krásné projekce. Světlo se vrhá na strop a stěny místnosti, vytváří realistickou hvězdnou noční oblohu, poskytuje relaxační a atmosférickou atmosféru a nutí vás procházet se mezi hvězdami. Vychytávka podněcuje dětskou fantazii a pomáhá jim rychle a tiše usnout.
Specifikace:

Materiál: ABS/PC/PVC
Vlnová délka laseru: 532 nm
Výkon LED: 5W
Režim ovládání: Dálkové ovládání
Dosah dálkového ovládání: 5 metrů
Napájení: 100-240V 50/60Hz 0,4A
Vstupní napětí: 5V=1A
Rozměry výrobku: 120 x 113 x 228 mm
Použitelné prostředí: Vnitřní
Provozní teplota: -10° až +45° C
Časovač: 60 nebo 120 min.
zajímavý LED projektor hvězd ve tvaru astronauta
vestavěný laser s dlouhým dosahem umožní promítat hvězdy a galaxie
8 různých provozních režimů
hlavu astronauta lze otáčet o 360°
možnost nastavení svitu LED diod
pohodlné IR dálkové ovládání (do 5 metrů)
skvěle poslouží jako dárek pro děti a dospělé
Zobrazit více