Kaleidoskopické laserové ukazovátko s 5 nástavci - Zelené, 50mW

100 %
(2 hodnocení)

Popis zboží: Zelené laserové ukazovátko určené zejména pro zábavu. Vykresluje velké množství teček, se kterými lze hýbat za pomocí optiky. Součástí je 5 různých nástavců vykreslujících odlišné obrazce. Technické parametry: Třída laseru: IIIB Výstupní výkon: 50mW Vykreslovaný obrazec: hvězdy, kolečka, tečky a další různé obrazce - kaleidoskopická optika Vlnová délka: 532nm Materiál těla: Měď Spouštěč laseru: mikrospínač Provozní teplota: 22°C ~ 28°C Ochlazovací přestávka: po 30s provozu na 30s přestávka... Celý popis

Popis

Popis zboží:
Zelené laserové ukazovátko určené zejména pro zábavu. Vykresluje velké množství teček, se kterými lze hýbat za pomocí optiky. Součástí je 5 různých nástavců vykreslujících odlišné obrazce.
Technické parametry:
Třída laseru: IIIB
Výstupní výkon: 50mW
Vykreslovaný obrazec: hvězdy, kolečka, tečky a další různé obrazce - kaleidoskopická optika
Vlnová délka: 532nm
Materiál těla: Měď
Spouštěč laseru: mikrospínač
Provozní teplota: 22°C ~ 28°C
Ochlazovací přestávka: po 30s provozu na 30s přestávka
Životnost: > 5000 hodin při dodržení výše uvedeného
Napájení: 2 x AAA baterie (nejsou součástí balení)
Balíček obsahuje: laserové ukazovátko, 5 nástavců, český manuál
Volitelné příslušenství:
K laserovému ukazovátku je možné přiobjednat bílou semišovou dárkovou krabičku za 99 Kč vč. DPH. Tuto krabičku najdete v kategorii laserová ukazovátka - příslušenství.
Bezpečnostní upozornění:
Při provozu se vyhněte jakémukoli zásahu paprsku do lidského nebo zvířecího oka. Laser není bezpečný lidskému zdraví! 
Proč si koupit laserové ukazovátko právě od nás?
Prodejem laserových ukazovátek se zabýváme již 10 let a zjistili jsme, že i když tyto ukazovátka vypadají na první pohled stejně, jsou uvnitř jiná a liší se to napříč různými výrobci.
Většina výrobců šetří a ukazovátka osazují levnějšími laserovými diodami a zákazník nemá šanci si správný výkon ověřit.
Nákupem od nás garantujeme nejvyšší kvalitu a deklarovaný výkon laserového ukazovátka. Každé ukazovátko od našich dodavatelů přeměřujeme a můžete si být jisti, že obdržíte ten výkon, za který jste si zaplatili.
Bohužel, je tomu tak, že drtivá většina prodejců v české republice nerespektuje normu o bezpečnosti laserových zařízení EN608-25 ed.3.
Ta stanovuje nespočet požadavků na tyto výrobky. Námi dodávané lasery disponují potřebným značením v českém jazyce a jsou přikládány průvodní dokumenty, které tato norma o bezpečnosti laserových zařízení vyžaduje.
Zobrazit více