Google Home mini

94 %
(31 hodnocení)

Google Home Mini je hlasový asistent s reproduktorem. Chcete hlasem ovládat svou domácnost a mít po ruce inteligentního digitálního asistenta, kterého se budete moci zeptat na vše, co může vyhledat online? Umí například vyhledat informace o počasí, o dopravě, najde nejbližší restauraci či uloží položku do vašeho nákupního seznamu. Pracuje na základě vašeho hlasového pokynu a navíc můžete dotazy i více přiblížit a specifikovat. Dokáže rozeznávatat hlasy různých lidí, definovat priority vyhledávání... Celý popis

Koupit za 1 099 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Google Home Mini je hlasový asistent s reproduktorem. Chcete hlasem ovládat svou domácnost a mít po ruce inteligentního digitálního asistenta, kterého se budete moci zeptat na vše, co může vyhledat online? Umí například vyhledat informace o počasí, o dopravě, najde nejbližší restauraci či uloží položku do vašeho nákupního seznamu. Pracuje na základě vašeho hlasového pokynu a navíc můžete dotazy i více přiblížit a specifikovat. Dokáže rozeznávatat hlasy různých lidí, definovat priority vyhledávání jednotlivců a tím ještě zvýšit své neuvěřitelné možnosti.

Základní vlastnosti

Individuální rozpoznávání hlasu
Bezproblémová integrace všech Google platforem
Plnění hlasových pokynů
Hlasové ovládání vzdálených zařízení
LED diodová indikace
Online vyhledávání odpovědí na hlasové dotazy
Kompaktní a elegantní vzhled

Co Google Home Mini Chalk umí?Google Home Mini Chalk je malý a mocný asistent, schopný z vaší domácnosti snadno vytvořit futuristické centrum plné rychlých informací, hlasových pokynů, přehrávání hudby a videí nebo dokonce dálkové ovládání všech přístrojů s platormou Google. To vše bez tlačítek a dálkového ovladače - jednoduše hlasovými instrukcemi.
Potřebujete se zeptat na dopravní situaci, během obouvání dětí do školky? Potřebuje zjistit počasí na víkend, když máte zrovna plné ruce práce s úklidem pokoje? Chcete si ulehčit vyhledání trasy na zítřejší výlet? Google Home Mini vám zodpoví i konkrétní sofistikované dotazy a trasu výletu vám pošle přímo do navigační mapy ve vašem telefonu. Můžete se svého asistenta ptát na nejrůznější otázky, stejně jako ho můžete rychlým povelem přerušit v dosavadním úkolu a zadat mu jiný.

Snadné prvotní nastavení díky aplikaciStart s asistentem Google Home Mini Chalk je velice snadný. Po prvním zapnutí vás přivítá hlasový průvodce. Ten vás vyzve k zopakování základních identifikačních povelů, který mi se bude následně řídit. Prvotní hlasová identifikace se provádí v aplikaci Google Home, jenž si stáhnete do svého smartphonu a je velice důležitá. Asistent totiž umí rozeznat hlasy více lidí a tomu následně uzpůsobovat například vyhledávání informací podle konkrétních priorit každého člověka.

Google Home Mini Charcoal a jeho minimalistický stylGoogle Home Mini Charcoal je minimalistický přístroj, který vyniká kompaktními rozměry a jednoduchým provedením ve stylu "v jednoduchosti je krása." Po otevření balení navíc najdete jen přístroj a napájecí kabel. Víc ale není k fungování třeba.
Spodní strana je opatřena protiskluzovým silikonem pro optimální stabilitu. Najdete na ní také malé resetové tlačítko. Na boční straně je umístěna zdířka pro napájecí kabel a hlavní vypínač. Celý vršek je upraven v pěkné a na dotek příjemné struktuře, pod kterou se skrývá citlivý mikrofon a výkonný reproduktor. Uprostřed ještě naleznete barevné LED diody, které spolu s prací asistenta umocňují dojem interaktivního hovoru s ním.

Specifikace Google Home Mini Chalk

Podprovaný audio signál: HE-AAC, LC-AAC
Wifi: 2,4 GHz, 5 GHz
Bluetooth: 4.1
Vestavěný Chromecast a Chromecast Audio
Reproduktory: 40 mm driver, 360° pokrytí
Konektory: micro USB
Napájecí kabel: 1,5 m
Napájení: 5 V, 1 A
Podporované systémy:
Android: 5.0 a vyšší
iOS: 9.1 a vyšší
Rozměry: 98 x 42 mm
Hmotnost: 173 g
Barva: bílá

Připravil PJ
Podprovaný audio signál: HE-AAC, LC-AAC
- Wifi: 2,4 GHz, 5 GHzBluetooth: 4.1
- Vestavěný Chromecast a Chromecast AudioReproduktory: 40 mm driver, 360° pokrytí
- Konektory: micro USBNapájecí kabel: 1,5 m
- Napájení: 5 V, 1 APodporované systémy:
- Android: 5.0 a vyššíiOS: 9.1 a vyšší
- Rozměry: 98 x 42 mmHmotnost: 173 g
- Barva: bílá
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Google
Protokoly Google Assistant