Sada na leštění světlometů SHERON je navržena pro údržbu a oživení vzhledu předních a zadních světlometů. Je určena pro použití doma a poskytuje kompletní vybavení pro přeleštění světel před a po sezóně, odstranění povrchové oxidace a udržení dlouhotrvajícího bezchybného vzhledu. Níže je popis obsahu této sady: - Unašeč 75 mm: Slouží k mechanickému odstranění nečistot a povrchových defektů na světlometech. - Molitanový lešticí kotouč 85 mm: Používá se k aplikaci lešticí pasty na povrch světlometů... Celý popis

Koupit za 331 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Sada na leštění světlometů SHERON je navržena pro údržbu a oživení vzhledu předních a zadních světlometů. Je určena pro použití doma a poskytuje kompletní vybavení pro přeleštění světel před a po sezóně, odstranění povrchové oxidace a udržení dlouhotrvajícího bezchybného vzhledu. Níže je popis obsahu této sady:

-

Unašeč 75 mm: Slouží k mechanickému odstranění nečistot a povrchových defektů na světlometech.

-

Molitanový lešticí kotouč 85 mm: Používá se k aplikaci lešticí pasty na povrch světlometů a následnému leštění.

-

Lešticí pasta: Obsahuje složky, které pomáhají odstranit drobné škrábance, povrchovou oxidaci a zlepšují lesk světlometů.

-

Přírodní brazilský karnaubský vosk: Vosk poskytuje ochranu povrchu světlometů a vytváří odolný povrch proti nečistotám a povětrnostním vlivům.

-

Jemný lešticí aplikátor - 6 ks: Aplikátory slouží k rovnoměrnému nanesení lešticí pasty a vosku na světlomety.

Výhody sady:

- Vhodná pro domácí použití: Sada je navržena tak, aby byla snadno použitelná doma bez potřeby profesionálních dovedností nebo zařízení.

- Balení karnaubského vosku dostačující až pro 60 aplikací: Díky velkému množství karnaubského vosku je sada ekonomická a poskytuje dostatek materiálu pro opakované použití.

Celkově lze sada na leštění světlometů SHERON považovat za praktický nástroj pro udržení a zlepšení vzhledu světlometů, a to bez nutnosti návštěvy autoservisu.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Sheron