Sonoff RF Bridge R2

87 %
(3 hodnocení)

Smart Hub Sonoff RF BridgeR2 433MHz Nyní můžete svou chytrou domácnost spravovat ještě snadněji a pohodlněji. BridgeR2 umožňuje připojit dálkové ovladače, senzory a další zařízení 433 MHz RF k vaší síti Wi-Fi. Díky tomu je můžete všechny snadno ovládat z aplikace! Můžete také dokonce ovládat zařízení hlasovými příkazy - umožňuje to kompatibilita s aplikacemi Google Assistant a Amazon Alexa. Ovládací panel lze spárovat až s 16 zařízeními a ukládá až 64 433MHz kódů. Spolupracuje mimo jiné také s... Celý popis

Koupit za 399 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Smart Hub Sonoff RF BridgeR2 433MHz

Nyní můžete svou chytrou domácnost spravovat ještě snadněji a pohodlněji. BridgeR2 umožňuje připojit dálkové ovladače, senzory a další zařízení 433 MHz RF k vaší síti Wi-Fi. Díky tomu je můžete všechny snadno ovládat z aplikace! Můžete také dokonce ovládat zařízení hlasovými příkazy - umožňuje to kompatibilita s aplikacemi Google Assistant a Amazon Alexa. Ovládací panel lze spárovat až s 16 zařízeními a ukládá až 64 433MHz kódů. Spolupracuje mimo jiné také s platformou Samsung SmartThings.

Pohodlnější ovládání chytrých zařízení

Pomocí chytrého rozbočovače Sonoff můžete snadno přeměnit svá zařízení, která komunikují prostřednictvím 433MHz rádiového přenosu, na zařízení využívající připojení Wi-Fi. Můžete je snadno přidat do uživatelsky přívětivé aplikace eWeLink. Výrobek je kompatibilní mimo jiné s řadou RF vypínačů, RF zásuvek, RF ovládaných žárovek a RF senzorů. Můžete jej spárovat s 16 zařízeními. Jeden dálkový ovladač se 4 tlačítky umožňuje ovládat 4 zařízení, což znamená, že BridgeR2 umožňuje přidat do aplikace až 64 spotřebičů!

Vytvářejte chytrou domácnost

Spárujte chytrý rozbočovač s vybranými dálkovými ovladači, senzory nebo jinými zařízeními a získejte možnost vytvářet chytrá propojení spotřebičů. Přimějte topení, aby se automaticky vypnulo, pokud někdo otevře okno, a zhasněte světla v celém domě, když stisknete tlačítko na dálkovém ovladači. Se systémem Sonoff se můžete postarat také o bezpečnost ve svém bytě. Jak na to? Například pokud někdo vstoupí do vašeho domu, můžete okamžitě obdržet oznámení na telefon a světlo se automaticky rozsvítí.

Nastavení vybraného časovače

Přizpůsobte si svou chytrou domácnost tak, aby vyhovovala vašemu životnímu stylu. Chytrý rozbočovač BridgeR2 umožňuje nastavit až 8 různých typů časovačů současně. Můžete například nastavit, aby se světla každý den rozsvítila v určitou dobu a po určité době zhasla. Chcete, aby se topení nebo ventilátor automaticky zapínaly a vypínaly například každých 10 minut? I to je možné! Stačí nastavit časovač tak, aby běžel ve smyčce.

Ovládání zařízení hlasem

Máte plné ruce práce s vařením, ale potřebujete rozsvítit světlo? Potřebujete zatáhnout žaluzie, ale nechce se vám vstávat z pohodlné postele? To už není problém! Chytrý rozbočovač je kompatibilní s hlasovými asistenty Amazon Alexa, Google Assistant a Alice, což znamená, že svá spárovaná zařízení můžete ovládat jednoduchými příkazy. Stačí pár slov a můžete rozsvítit světla, roztáhnout žaluzie nebo vypnout ventilátor - podívejte se, jak je to pohodlné!

Balení obsahuje

- Chytrý rozbočovač BridgeR2

- Uživatelská příručka

 

Značka
Sonoff

Model
RF BridgeR2

Vstup
5V 1A

RF
433,92 MHz

Wi-Fi
IEEE 802.11 b/g/n 2,4GHz

Operační systémy
Android, iOS

Provozní teplota
-10 °C-40 °C

Materiál
PC V0

Rozměry
62x62x20 mm

Napájení
Micro USB
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Sonoff