Xiaomi Smart Home Hub 2

98 %
(4 hodnocení)

Líbilo by se vám propojit všechna zařízení vaší chytré domácnosti a ovládat je pomocí jediné řídící jednotky? Pak je pro vás Xiaomi Smart Home Hub 2 ideální. Jedná se o centrální mozek vaší domácnosti, ke kterému připojíte až 100 zařízení přes Bluetooth 5.0, prostřednictvím ZigBee 3.0 nebo pomocí Bluetooth Mesh. Jednotka je plně kompatibilní s operačním systémem Android. Xiaomi Smart Home Hub 2 vám ulehčí čas tím, že v jedné mobilní aplikaci Xiaomi Home ovládáte např. kamery, senzory, osvětlení... Celý popis

Koupit za 801 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Líbilo by se vám propojit všechna zařízení vaší chytré domácnosti a ovládat je pomocí jediné řídící jednotky? Pak je pro vás Xiaomi Smart Home Hub 2 ideální.

Jedná se o centrální mozek vaší domácnosti, ke kterému připojíte až 100 zařízení přes Bluetooth 5.0, prostřednictvím ZigBee 3.0 nebo pomocí Bluetooth Mesh. Jednotka je plně kompatibilní s operačním systémem Android.

Xiaomi Smart Home Hub 2 vám ulehčí čas tím, že v jedné mobilní aplikaci Xiaomi Home ovládáte např. kamery, senzory, osvětlení a chytré spotřebiče jako je konvice, robotický vysavač nebo čistička vzduchu. Vše budete mít hezky na jednom místě a bude pro vás daleko jednodušší tato zařízení nastavit, číst jejich data, případně plánovat jejich činnost.

Řídící jednotku připojíte k domácí síti pomocí Wi-Fi v pásmu 2,4 GHz nebo 5 GHz nebo síťovým kabelem s konektorem RJ45. Síťový kabel zajišťuje větší stabilitu a kompatibilitu připojení.

O napájení jednotky se stará kabel s USB-C konektorem s napětím 5 V a proudem 1 A, případně síťový napaječ, který má většina domácností k dispozici doma. Výhodou je také paměť o kapacitě 128 MB.
Základní specifikace:

- Rozměry: 95 × 95 × 26 mm
- Hmotnost: 200 g
- Vstup: 5V-1A
- Napájení: 230 V
- Bezdrátové připojení: Wi-Fi IEEE 802.11 a/b/g/n 2.4 GHz/5 GHz, Zigbee 3.0 IEEE 802.15.4 a Bluetooth 5.0
- dvoupásmový procesor s frekvencí 1 GHz
- 128 MB paměť
- možnost připojení celkem 100 zařízení
- Provozní vlhkost: 0–95% RH
- Provozní teplota: -10°C až +50°C
- Síťový port: 10/100 Mbps
- Šifrování: WPA, WPA2
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Xiaomi