TP-Link Tapo H100

88 %
(10 hodnocení)

TP-Link Tapo H100 Smart IoT Hub se zvonkemTapo H100 - Chytrý IoT hub Tapo s vyzváněním *Pokrytí celé domácnosti - zajistěte nepřetržité připojení začleněných zařízení pomocí spolehlivé bezdrátové sítě. *Bezdrátový protokol s nízkým výkonem - zajistí efektivnější fungování připojených zařízení, která tak déle vydrží v pohotovostním stavu. *Ekosystém Tapo - připojte až 64 chytrých zařízení (senzorů, chytrých tlačítek, TRV) pro vytvoření plně funkční chytré domácnosti. *Chytrý alarm - pracuje v součinnosti... Celý popis

Koupit za 479 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

TP-Link Tapo H100 Smart IoT Hub se zvonkemTapo H100 - Chytrý IoT hub Tapo s vyzváněním

*Pokrytí celé domácnosti - zajistěte nepřetržité připojení začleněných zařízení pomocí spolehlivé bezdrátové sítě.
*Bezdrátový protokol s nízkým výkonem - zajistí efektivnější fungování připojených zařízení, která tak déle vydrží v pohotovostním stavu.
*Ekosystém Tapo - připojte až 64 chytrých zařízení (senzorů, chytrých tlačítek, TRV) pro vytvoření plně funkční chytré domácnosti.
*Chytrý alarm - pracuje v součinnosti s chytrými senzory Tapo, aby vás informoval o bezpečnostních či jiných problémech.
*Chytrý zvonek - funguje jako domovní zvonek a umožňuje nastavit vyzváněcí tón.

Podpora standardu Matter od firmware 1.5.5 (leden 2024). Pokud produkt používá starší firmware, lze jej pomocí aplikace Tapo upgradovat. Párovací kod Matter je pak k dispozici v aplikaci Tapo. Matter přináší podporu Apple Home, Amazon Alexa, Google Home a SmartThings.

Protokol: 868/922MHz
WiFi typ: 2.4GHz Wi-Fi
Rozměry: 72 x 62.5 x 51 mm
Materiál: UL94-V0 Flame Ratardant
Tlačítka: Tlačítko Ticho (Silence)
Apple Home/Apple Homekit
Google Assistant
Amazon Alexa
Smartthings
Zobrazit více

Parametry

Výrobce TP-Link