TP-Link Tapo S200B Smart

80 %
(3 hodnocení)

TP-Link Tapo S200B Chytré tlačítko - Chytré ovládání na dosah ruky. Je vyžadován Tapo Smart Hub (H100). Chytré tlačítko – Ovládejte a nastavujte různá světla, elektroniku a další chytrá zařízení Tapo pomocí tlačítka. Nastavitelné akce – Jedno klepnutí, dvojité klepnutí a otočení umožňují aktivovat několik akcí jediným tlačítkem. Alarm na jedno kliknutí – Členové rodiny si mohou díky tomuto zařízení zavolat pomoc v případě nouze. Ovládání z více míst – Ovládejte elektrická příslušenství z několika... Celý popis

Koupit za 418 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

TP-Link Tapo S200B
Chytré tlačítko - Chytré ovládání na dosah ruky. Je vyžadován Tapo Smart Hub (H100).

Chytré tlačítko – Ovládejte a nastavujte různá světla, elektroniku a další chytrá zařízení Tapo pomocí tlačítka.
Nastavitelné akce – Jedno klepnutí, dvojité klepnutí a otočení umožňují aktivovat několik akcí jediným tlačítkem.
Alarm na jedno kliknutí – Členové rodiny si mohou díky tomuto zařízení zavolat pomoc v případě nouze.
Ovládání z více míst – Ovládejte elektrická příslušenství z několika různých míst pomocí chytrých tlačítek Tapo.
Dlouhá životnost baterie – Baterie vydrží déle než rok.

Chytré ovládání jedním kliknutím
Neobtěžujte se otevíráním aplikace nebo voláním na hlasového asistenta. Stačí kliknout na tlačítko a užít si rychlejší a jednodušší způsob ovládání chytrých světel. Umístěte dvě nebo více tlačítek na různá místa, aby bylo ovládání osvětlení vždy na dosah.
Ovládejte celý domov jedním tlačítkem
Spárujte všechna svá světla Tapo a zařízení pomocí jediného tlačítka pro jednoduché a praktické ovládání. Když jste na cestách, aktivujte režim Pryč jedním kliknutím a vypněte všechna připojená zařízení.
Dotek bezpečnosti
Nouzová pomoc je vzdálená pouhým kliknutím. Nainstalujte tlačítko Tapo Smart Button v blízkosti vany, toalety nebo postele, aby byl přístup vždy na dosah.
Váš nový chytrý zvonek
Sestavte si svůj systém chytrého zvonku instalací tlačítka Tapo Smart Button na dveře a spárováním se Smart Hub. Ztlumte a zapněte oznámení rychlým stisknutím tlačítka na rozbočovači.
Přizpůsobitelné funkce
Naprogramujte své chytré tlačítko tak, aby spouštělo až 4 různé akce jediným klepnutím, dvojitým klepnutím a otočením ovládacích prvků.
Flexibilní montáž
Nainstalujte jej kdekoli ve vašem domě rychle a snadno. Umístěte jej na stůl nebo noční skříňku, připevněte na zeď pomocí dodaných lepidel nebo připevněte na jakýkoli magnetický povrch.
Dlouhotrvající výkon
Tapo Smart Button využívá bezdrátový protokol s extrémně nízkou spotřebou energie a vyměnitelnou knoflíkovou baterii CR2032, aby vám poskytl roky chytrého ovládání.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Přenosová frekvence: 868/922 MHz
Systémové požadavky: iOS 10+, Android 5.0+
Napájení: baterie CR2032
Rozměry: 43,5 x 43,5 x 16,9 mm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce TP-Link