Sonoff NSPanel PRO bílý

100 %
(1 hodnocení)

Sonoff NSPanel Pro - bílý nástěnný spínač Nástěnný vypínač Sonoff vám umožní pohodlně spravovat vaši chytrou domácnost. Umožňuje ovládat světla, senzory, teplotu, kameru atd. Upozorní vás také, když se někdo vloupá do vašeho domu. Výrobek spolupracuje s aplikací Home Assistant a podporuje připojení Wi-Fi a Bluetooth. Skvěle se bude hodit pro každodenní použití jako časovač nebo budík, upozorní vás také, když někdo zazvoní u dveří. Vestavěný termostat Nástěnný spínač Sonoff vám také umožní inteligentně... Celý popis

Koupit za 2 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Sonoff NSPanel Pro - bílý nástěnný spínač

Nástěnný vypínač Sonoff vám umožní pohodlně spravovat vaši chytrou domácnost. Umožňuje ovládat světla, senzory, teplotu, kameru atd. Upozorní vás také, když se někdo vloupá do vašeho domu. Výrobek spolupracuje s aplikací Home Assistant a podporuje připojení Wi-Fi a Bluetooth. Skvěle se bude hodit pro každodenní použití jako časovač nebo budík, upozorní vás také, když někdo zazvoní u dveří.

Vestavěný termostat

Nástěnný spínač Sonoff vám také umožní inteligentně řídit teplotu v místnosti. Stačí jej spárovat s radiátory nebo klimatizací a nastavit požadovanou teplotu. Na výběr jsou také 2 provozní režimy. Funkce Auto způsobí, že se zařízení automaticky zapne/vypne, když teplota dosáhne vámi zadané hodnoty. Manuální naopak umožňuje ruční nastavení teploty podle vašich představ - kdykoli budete chtít.

Uživatelsky přívětivé stránky

Chcete poslouchat hudbu, sledovat epizodu televizního seriálu nebo výukový program na vámi zvolené téma? Nástěnný vypínač Sonoff vám to umožní. Stačí uložit adresu webové stránky do aplikace NSPanel Pro a spustit ji jedním kliknutím. Kromě toho můžete přizpůsobit vzhled zařízení výběrem jedné z dostupných tapet. Tapeta se navíc bude měnit podle počasí. Můžete také přidat vlastní fotografii.

Pohodlí a zabezpečení

Přepínač je vybaven displejem a spolupracuje s kamerami Sonoff (CAM Slim, GK-200MP-B), RTSP a ESP32. Spárujete je tedy se zařízením a získáte tak přehled o své garáži, jídelně nebo vchodu do domu. Navíc podporuje obousměrný přenos zvuku, takže můžete pohodlně komunikovat například s kurýrem. Kromě toho má zabudovaný mikrofon a reproduktor - po připojení k chytrému telefonu nebo přepínači vám umožní komunikovat s ostatními.

Levnější účty za elektřinu

Další výhodou nástěnného vypínače Sonoff je možnost řídit množství spotřebované energie. To vám umožní snížit náklady na účty za elektřinu. Zařízení funguje s chytrými relé a vypínači Sonoff, včetně POW Origin/Elite, DualR3, S40/31.

Promyšlený design

Zařízení bylo navrženo tak, aby jeho používání bylo jednoduché. Spínač je vybaven 3,95" dotykovým displejem TFT LCD, který poskytuje přehledný přístup k informacím a nastavením. Navíc je jas obrazovky automaticky upravován díky senzoru ICC, což umožňuje pohodlnější ovládání.

Další možnosti

Díky standardnímu protokolu Zigbee 3.0 je připojení stabilnější a dosah větší. Přidaná podřízená zařízení lze ovládat hlasem díky spolupráci s Alexou, Google Home atd. Kromě toho podporuje obousměrnou synchronizaci mezi NSPanel Pro a ekosystémem Home Assistant. Můžete také spárovat zařízení Zigbee z NSPanel Pro s HA a synchronizovat světla a vypínače HA s NSPanel Pro.

Parametry

Výrobce:
Sonoff

Název
NSPanel Pro - bílý

Barva
bílá

Napětí
100-240V AC 50/60Hz

Maximální spotřeba energie
max. 5W, 150mA

Úhlopříčka obrazovky
3.95"

Rozlišení
480 x 480

Zvukový výstup
7Ω, 1W

PROCESOR
Čtyřjádrový procesor ARM Cortex-A35

GPU
Mali-G31GPU

Rozměry
86 x 86 x 39,5 mm

Hmotnost
180 g

Materiál
PC V0, CRS, tvrzené sklo

Operační systémy
Android, iOS

Wi-Fi
IEEE 802.11 b/g/n 2,4GHz

Bluetooth
BT2.1+EDR,BT 3.0,BT4.2

Zigbee
IEEE 802.15.4 (Zigbee 3.0)

Provozní teplota
0 °C ~ 40 °C

Provozní vlhkost
5-90 % RELATIVNÍ VLHKOSTI
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Sonoff