Řídící jednotka Tesla Smart RJ45 ZigBee Hub Stylová a kompaktní chytrá krabička TESLA Smart RJ45 ZigBee Hub se stane důležitým propojovacím prvkem chytrých produktů v celé vaší domácnosti. Díky bezdrátovému protokolu ZigBee vytvoří centrální hub virtuální síť umožňující správnou funkčnost mnohých prvků vaší chytré TESLA domácnosti. Veliký dosah až 120 m Díky velkému dosahu zařízení zvládnete se sítí ZigBee pokrýt i velikou domácnost. Kompaktní rozměry a minimalistický design TESLA jednotka pohodlně... Celý popis

Koupit za 849 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Řídící jednotka Tesla Smart RJ45 ZigBee Hub
Stylová a kompaktní chytrá krabička TESLA Smart RJ45 ZigBee Hub se stane důležitým propojovacím prvkem chytrých produktů v celé vaší domácnosti. Díky bezdrátovému protokolu ZigBee vytvoří centrální hub virtuální síť umožňující správnou funkčnost mnohých prvků vaší chytré TESLA domácnosti.

Veliký dosah až 120 m

Díky velkému dosahu zařízení zvládnete se sítí ZigBee pokrýt i velikou domácnost.

Kompaktní rozměry a minimalistický design

TESLA jednotka pohodlně zapadne do kteréhokoliv prostředí v blízkosti vašeho routeru.

Ethernetový port

Rychlé a stabilní připojení je zajištěno kabelem typu UTP.

Vlastnosti:

ZigBee umožňuje vzájemnou komunikaci mezi prvky chytré domácnosti, které protokol ZigBee používají
Protokol ZigBee vytvoří síť, a právě ZigBee Smart Hub se v ní stane základnou pro všechny ostatní přístroje, které podporují protokol ZigBee
Ovládání Smart ZigBee Hub je možné aplikací Tesla Smart
Díky dosahu zařízení až 120 m zvládnete sítí ZigBee pokrýt i velikou domácnost
Rychlé a stabilní připojení je zajištěno kabelem typu UTP

Tvůrce chytré a spolehlivé sítě ZigBee
Některé chytré TESLA produkty nejsou vybaveny modulem pro připojení k bezdrátové síti Wi–Fi, nýbrž protokolem ZigBee. Síť protokolu ZigBee je tedy potřeba nejprve vytvořit a zajistit tím tak správné fungování například chytrých vypínačů, senzorů nebo termostatických hlavic.
TESLA Smart ZigBee Hub vás nebude trápit nepřeberným množstvím portů ani složitým nastavováním. K připojení je potřeba pouze přibalený USB Type-C napájecí kabel a síťový UTP kabel. Po úvodním zapojení stačí pouze otevřít aplikaci TESLA Smart pro iOS a Android, přidat do aplikace produkt Gateways – TESLA Smart RJ45 ZigBee Hub a nechat se provést nastavením.

Automatizace domácnosti i finanční úspory
Díky chytrým produktům TESLA Smart si možná budete na začátku jejich používání muset zvyknout na to, že vám ubývají starosti. Činnost světel, senzorů nebo chytrých zásuvek si totiž nastavíte na míru svému dennímu programu. Velmi příjemným bonusem chytré domácnosti je monitoring spotřeby energie. Chytrá aplikace TESLA Smart vám totiž pomůže odhalit díky přehledným statistikám neefektivní články domácnosti a vy tak můžete její chod nejen automatizovat, ale zároveň optimalizovat.

Jednou aplikací ovládáte všechny produkty
Není nic snazšího než ovládat celou domácnost ze svého telefonu. A právě chytrá aplikace vám to umožní. Nemusíte se bát žádného zdlouhavého nastavování nebo složitého ovládání. Aplikace je navíc v češtině, takže jí budete dokonale rozumět. Vše je zkrátka připraveno tak, aby pro vás byla práce s aplikací co nejpříjemnější. Aplikace vás stále informuje o všem důležitém, takže máte přehled o tom, co se doma děje. Ovládat chytré přístroje pak můžete odkudkoli díky komunikaci skrze internet. Je tak jedno, kde se právě nacházíte, vaše domácnost vás bude poslouchat odkudkoli. 

Technické parametry
ID:TSL-GW-GT03ZG
EAN:8596115868021
Napájecí konektor:USB Type-C
Provozní prostředí:Uvnitř
Dosah bezdrátového signálu:120 m (otevřený prostor)
Provozní teplota:-10‒55 °C
Provozní vlhkost:10–90 % relativní vlhkost
Rozměry:90 x 84,5 x 19,5 mm
Konektivita:ZigBee, Ethernet (RJ45)
Aplikace TESLA Smart:Google Android 6.0+, Apple iOS 11.0+
Zobrazit více

Parametry

Výrobce TESLA Smart
Protokoly Zigbee