Google Nest Hub Max

92 %
(3 hodnocení)

Nest Hub Max Charcoal Usnadněte si život. Již nebudete muset hledat odpovědi na své otázky na internetu. Nebudete muset procházet aplikace pro spuštění vaší oblíbené hudby. Odteď vám se vším pomůže reproduktor s umělou inteligencí Nest Hub Max, se kterým můžete komunikovat hlasem i gesty. Zaúkolujte ho, ptejte se - se vším vám pomůže. Funkce kamery Sledujte na svém mobilním telefonu nebo tabletu dění ve své domácnosti. Možnost obousměrné komunikace vám pak dovolí dát povel pejskovi, který provádí... Celý popis

Popis

Nest Hub Max Charcoal
Usnadněte si život. Již nebudete muset hledat odpovědi na své otázky na internetu. Nebudete muset procházet aplikace pro spuštění vaší oblíbené hudby. Odteď vám se vším pomůže reproduktor s umělou inteligencí Nest Hub Max, se kterým můžete komunikovat hlasem i gesty. Zaúkolujte ho, ptejte se - se vším vám pomůže.
Funkce kamery
Sledujte na svém mobilním telefonu nebo tabletu dění ve své domácnosti. Možnost obousměrné komunikace vám pak dovolí dát povel pejskovi, který provádí neplechu nebo uchlácholit plačící miminko v pokojíčku. Spolehnout se i můžete na to, že pokud se něco ve vašem domě šustne, detektor pohybu a zvuku vám okamžitě zašle upozornění!
Ovládnete svou chytrou domácnost

Zobrazení dat z kompatibilních chytrých zařízení a senzorů
Dálkové ovládání například světel, žaluzií či kamer
Ovládání hlasem
Snadné přepínání programů na TV - Chromecast
Dálkové ovládání hudby na multimediálních přehrávačích
Fotorámeček
Pokochejte se oblíbenými fotografiemi, které máte uložené v albu v Google fotkách. Reproduktor automaticky zobrazí nejnovější fotografie či vámi zvolené. Díky funkci detekce okolního jasu a barev navíc zařízení zobrazí vždy relevantní snímky, které dokonale zapadnou do vašeho interiéru.
Klíčové vlastnosti
Integrovaná kamera Nest Cam. Funkce bezpečnostní kamery. Dotykový displej s úhlopříčkou 25,7 cm. Výkonné stereo reproduktory a subwoofer. Detekce obličeje uživatele. Ovládání pomocí gest a hlasem. Podpora Chromecast. Možnost propojení se zařízeními chytré domácí sítě Google Home. Bezdrátové Wi-Fi rozhraní 2.4GHz a 5GHz. Micro USB.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Google
Protokoly Google Assistant